Skocz do zawartości
Azawakh

Blade czyli Orange San Francisco

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo zamknięcia tematu poświęconego aukcji ZTE Blade proponuję założenie tematu zupełnie nie związanego z tamtym i poruszającego kwestię tego telefonu jako narzędzia do pracy bez wgłębiania się czy ktoś już go sprzedał czy nie. Uważam bowiem, że Blade zapowiada się o wiele lepiej i korzystniej niż Proxion i myślę, że ma on zdecydowanie większe szanse na sukces niż polsko - chiński twór. Patrząc na specyfikację tego ZTE widzę, że Blade jest niezłą ofertą i warto zwrócić na niego uwagę. Tym samym zachęcam do dalszej dyskusji o tym interesującym urządzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jako chyba jedyny w tym momencie posiadacz tego telefonu z checia odpowiem na wszelkie pytania, bez nieszczerych "zachwalanek".

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam orange San Francisco od paru dni. Simlocka sciagnalem za 2.5 funta, root zajal nie cale 5 minut. Wczesniej przez rok mialem HTC Hero. Moge smialo powiedziec ze SF jest szybszy, wyswietlacz jest o niebo lepszy. Rowniez pamieci jest od pyty ;) Narazie minusem jest soft ktory laguje. Ale to jest nowy telefon wiec za ok 2 miechy powinnismy juz miec pozadne ROMy. Polecam.

Przydalby sie oddzielny dzial dla zte blade/orange Sf

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli bedzie zainteresowanie, a zwłaszcza powiekszy sie grono posiadaczy tego telefonu, wtedy taki dział zaistnieje. Jak na razie to pojedyncze sztuki sprowadzane przez odwiedzających/zamieszkujacych w Anglii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Posiadam orange San Francisco od paru dni. Simlocka sciagnalem za 2.5 funta, root zajal nie cale 5 minut. Wczesniej przez rok mialem HTC Hero. Moge smialo powiedziec ze SF jest szybszy, wyswietlacz jest o niebo lepszy. Rowniez pamieci jest od pyty ;) Narazie minusem jest soft ktory laguje. Ale to jest nowy telefon wiec za ok 2 miechy powinnismy juz miec pozadne ROMy. Polecam.

Przydalby sie oddzielny dzial dla zte blade/orange Sf

Pozdro

Hej, mozesz okreslic w ktorych miejscach laguje? Ja nie zauwazylem, ale moze uzywam innych programow itd.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hej, mozesz okreslic w ktorych miejscach laguje? Ja nie zauwazylem, ale moze uzywam innych programow itd.

pozdrawiam

Laguje przy przelaczaniu miedzy pulpitami i czasem przy wlaczeniu menu i wylaczeniu. Nie jest az tak zle ale jak juz wspomnialem posiadalem HERO i jest roznica w plynnosci ale wiem ze to tylko kwestia czasu. Juz w tej chwili na modaco odkryli dlaczego tak przycina i zmienili wpis i soft byl duzo plynniejszy ale wystepowaly niestety artefakty. Podobno ZTE opublikowalo Zrodlo Kernela ale ludzie maja problem z kompilacja. Trzeba cierpliwie czekac. Aplikacjie i gry uruchamiaja sie duzo szybciej na SF. Aha uzywam LaunchePro

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Laguje przy przelaczaniu miedzy pulpitami i czasem przy wlaczeniu menu i wylaczeniu. Nie jest az tak zle ale jak juz wspomnialem posiadalem HERO i jest roznica w plynnosci ale wiem ze to tylko kwestia czasu. Juz w tej chwili na modaco odkryli dlaczego tak przycina i zmienili wpis i soft byl duzo plynniejszy ale wystepowaly niestety artefakty. Podobno ZTE opublikowalo Zrodlo Kernela ale ludzie maja problem z kompilacja. Trzeba cierpliwie czekac. Aplikacjie i gry uruchamiaja sie duzo szybciej na SF. Aha uzywam LaunchePro

Pozdro

Ololololo. :) Wlasnie dzis zainstalowalem Launchera Pro najnowsza wersje i nie laguje, ale chyba wiem dlaczego. Zauwaz, ze po wlaczeniu SF od razu uruchamia sie wiele programow i zzeraja pamiec. Mam zainstalowanego killera, ktory mi zabija ustawione appsy co godzine.

Srawdz ten sposob.

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzywanie killerów jest z reguły bezzasadne - android potrafi sobie poradzic z aplikacjami i bez tych killerów. A juz używanie killera co godzinę (czy też nerwicowe klikanie w widget killera przy byle okazji) na pewno nie spowoduje lepszego działania telefonu.

Poczytajcie o tym tutaj:

FAQ: Why You Shouldnt Be Using a Task Killer with Android (geekfor.me) - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh...

Po odpaleniu SF automatycznie odpala mi sie caly szajs, ktory stara sie wcisnac orange. No niech policzmy w sumie 10 nikomu nie potrzebnych appsow, min. homescreen selector, backup, camera, games, photo, weather, gallery i to tylko od orange itd.

Ten rom jest tak skonstruowany, zeby appsy od orange byly gotowe do startu od razu, a przy okazji zapychaja pamiec i proca. Wiec sorry, akurat w stockowym romie skillowanie tego badziewia jest wskazane. :)

Co innego w romie oczyszczonym, tam nie ma prawa byc tak, jak w stocku.

Ale jeszcze raz odpalilem u siebie kilka appsow, a potem pobawilem sie w Launcherze Pro i u mnie nie zacina, chocbym chcial. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro SF ma juz roota, proponuję zainstalowac root explorer, a po zrobieniu backupu pousuwac na stałe te smieci orangowskie. W razie uwalenia softu zawsze pozostanie restore backup ( o ile posiadacie takie mozliwosci)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x