Skocz do zawartości
zmxnp

Dodanie Xperi J do Flashtoola

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie tak tez mialem,wszedlem do folderu devices i usunolem folder ST26i,wieczorem gdy wlaczylem flashtoola ponownie i zrobilem import ,w koncu poszlo prawidlowo i teraz juz mam jke jako ST26i.w miedzyczasie w fonie zmienialem tez w ustawienich pam .masowa na mtp i odwrotnie podlaczajac do kompa.nie wiem co bylo przyczyna ze wczesniej flashtool utknal podczs importu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

kris555777 to co radzisz podpiac telefon czy jak - i wtedy to robic i co zmienic w telefonie - bo jestem teraz z reka w nocniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najpierw usun ten folder ST26i,restart kompa i ponowna proba importu bez podpinania jki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

kris555777 zrobilem tak i wyskakuje mi nie tak jak tam koledze sama nasza J-ka - tylko wyskakuja wszystkie telefony bez niej - takie okienko jak zamiesciłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a masz wrzucony plik z rozpakowanej paczki do flashtool/devices.po tym gdy wybierasz import to wyskoczy okienko z wyborem tylko ST26i i po kliknieciu zacznie sie import prze 2-3 min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Jezeli chodzi o ten mały pliczek ST26 ( co ma cos 705 kb ) - tak mam go rozpakowanego i wrzuconego do odpowiedniego folderu i krew mnie zalewa bo nic nie dodaje tylko od razu wywala to okno z wszystkimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ador74

Nie wiem jaka masz wersje ale na flashtool 0.9.9.0 nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

ador74 i flashtool 0.9.9.0 wiec nie nabijaj sobie postów i nie pisz oczywistej prawdy. Jak pisze ze nie idzie to nie i dlatego pytam co zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Procedura dokładnie jak w pierwszym poście i wszystko ładnie poszło, moja jka jest już widoczna we flashtool. Dzięki.:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sado26

kris68 a jaka masz wersje systemu x86 czy x64? Bo ja mam x64 a w folderze z FT mam dwie ikony(zwykla i z koncowka x64)

Przez przypadek wchodzilem w ta pierwsza i tez nie chcialo mi dodac J.Jak sie zorientowam i to poszlo bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi