Skocz do zawartości
zmxnp

Dodanie Xperi J do Flashtoola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji że na co dzień bawie się htc sensation to sony jest dla mnie nowością a teraz do sedna @kris86 miałem ten sam problem i poradziłem sobie w następujący sposób , rozpakowałem plik ST26.ftd na mniejsze części i zostawiłem jego samego w folderze ST26 razem z plikami któe uzyskałem przez rozpakowanie go w katalogu Devices po czym dałem import - dalej error i tutaj szczęśliwy traf chciał że niechcący kliknąłem Export który odziwo zakończył się sukcesem, z tego wyexportowanego pliku który stworzyłem i Voilà import zakończył się sukcesem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Rybczewski dales mi do myslenia i rozpakowalem plik - na poczatku nie byl widoczny bo rozpakowal sie 2 razy - w srodku tez było ST26 - ale jak to co bylo w srodku przenioslem do wlasciwego folderu teraz Xperia J jest juz widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kris68 czym rozpakowales plik.7zipem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

kris555777 tak dokladnie - po tych perypetiach z softem mam go na stale na kompie. Poszlo momentalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesze się że pomogłem :) mam nadzieje że innym też się przyda ta informacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Dokladnie Rybczewski masz racje - jest czesc osob ktore ci pomoga - a czesc niestety choc wie lub udalo sie w jej jakis sposob uzyskac porzadany efekt - trzyma to dla siebie - no tak - bo po co sie dzielic - tak jakby fora nie sluzyły miedzy innymi temu zeby sie dzielic. A za pomysł piwo z rana. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Z racji że dopiero poznaję ten telefon a tematy są tu porozrzucane i ciężko się połapać to mam ogromną prośbę o zrobienie porządnego tutka jak przystąpić do pozbycia się brandu, ze wszystkimi linkami oraz z instrukcją krok po kroku co pobieramy, kiedy co klikamy, kiedy podpinamy telefon itp.

Bardzo proszę bo to ułatwi nie jednemu nowemu użytkownikowi pracę z tym telefonem ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Satar

Ja mam wersję 0.9.10.1 i nadal nie ma J-ki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam wersję 0.9.10.1 i nadal nie ma J-ki.

Cóż. Próbowałem dodać obsługe "J" do flashtoola, raz wkleiłem katalog z wypakowany plikiem (ST26 w którym był plik ST26.ftd), i wywaliło błąd. Po usunięciu i wgraniu samego pliku ST26.ftd do katalogu devices, import poszedł poprawnie.

Wersja flashtool jak wyżej w poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozpakowany plik ST26.ftd należy przekopiować bezpośrednio do kat. devices.

xxx/flashtool/devices/ST26.ftd

tak to ma wyglądać i import musi się udać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi