Skocz do zawartości
Ostatni

ROM [ROM]Jellybean 4.2.1 AOSP Build[dowolny HBOOT] 29.12.2012

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, po co życie sobie komplikować? normalnie ctrl-c, ctrl-v z "0" do wcześniejszego miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zuli007
    @zuli007

Tak sa osobne ustawienia dla sms i mms.

Wysłane z Łan Iks...

Dzięki, spróbuje więc wgrać ten system.

A co do :

Wracając do 4.1.2

Jeśli wracasz do starego systemu 4.0 bądź 4.1 nie zapomnij ponownie wgrać starego boot.img. Kiedy już to zrobisz należy przenieść pamięć telefonu z /sdcard/0 do dawnej lokalizacji. Można to wykonać za pośrednictwem tych komend(należy być w trybie recovery-CWM):

uruchom start-> cmd- wpisz następujące komendy

adb shell

cd /sdcard/0/

mv * ../

mv .* ../

cd ..

rmdir 0

Sprawdźcie czy nowa ścieżka karty sd to /sdcard/0/ bo czytałem, że jest trochę inna /sdcard/sdcard0 czy jakoś tak - nie pamiętam dokładnie ale trzeba to zmienić w poleceniu jeśli się różni.

UPDATE!

MMS`y w T-Mobile działają, rom zostaje na testach stabilności ;) Mam nadzieje, ze bedzie w pełni stabilny bo mam dość ociężałego i zasobożernego sense z limitem otwartych aplikacji...

Edytowane przez zuli007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam dwa pytania odnośnie tego systemu:

1. Jak usunąć niepotrzebne pulpity?

2. Jak włączyć słownik (T9), bo chyba przez opcje "Poprawianie tekstu" w Android keyboard settings nie działa?

3. Czy da się - i jeśli tak to w jaki sposób - zintegrować kontakty m.in. z facebookiem (tak jak to ma miejsce w oryginalnym sofcie, gdzie w kontaktach są wyświetlane zdjęcia osób z facebooka, ich wpisy)?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez neotrim
    Dodanie 3 pytania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ostatni

@UP

1. Sciągnij sobie jakis darmowy launcher apex albo nova tam to robi sie bez problemu:)

2.Nie włączysz słownika T9 ponieważ to AOSP jak w Nexusie, a ten nie posiada T9

3. Tego nie wiem bo aktualnie używam [AOKP] IceColdJelly421- niedługo wrzuce przetłumaczonego na forum bo jak widać u nas jest stara wersja z adkiem 4.1:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lozys

Rom w wersji RC 10 jak najbardziej na plus, bardzo szybki, stabilny jedyna wada że się trochę telefon grzeję i bateria mogłaby być lepsza, oraz zasięg wi-fi stoi na słabym poziomie. Mam jeszcze tylko pytanie dotyczące przechodzenia do wersji poprzedniej, bo chyba jakiś głupi jestem ale nie wiem jak przenieść te foldery. Podłączając do komputera nie mam nigdzie folderu 0, gdy włączam pamięć wewnętrzną nie musze się przedzierać przez folder 0. Mam to zrobić jakimś explorerem typu root explorer ?. Metoda z uruchamianiem cmd i wpisywaniem komend niestety nie działa ani w trybie recovery, ani fastboot. Czy gdy się nie zrobię tej operacji telefon ucegle telefon?

edit:

zaryzykowałem i się udało :)

Edytowane przez lozys

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pitas

śmiga aż miło

Edytowane przez pitas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majan

zainstalowałem rom zgodnie z instrukcja telefon się uruchamia ale nie wiem jak dodac konto google i jak wejsc w sklep play. Ogólnie aplikacji w telefonie jest bardzo malo czy wy tez tak macie czy to coś u mnie?ak

Jak chce dodac konto to mam tylko exchange i zwykle mail. Skad pobrac sklep play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy doinstalowałeś gaaps z oddzielnej paczki ?

Wysłane z Łan Iks...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ...

3. Czy da się - i jeśli tak to w jaki sposób - zintegrować kontakty m.in. z facebookiem (tak jak to ma miejsce w oryginalnym sofcie, gdzie w kontaktach są wyświetlane zdjęcia osób z facebooka, ich wpisy)?

....

O ile się orientuje to na czystym andku były z tym problemy. Od czasów jak siedziałem na GNex`ie, używam HaxSync z marketu (niestety płatne), wszystko śmiga pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem gdy wlaczam juz tel pokazuje sie logo htc i taki kolorowy x wyskakuje i tel pozniej lapie jakas zwieche nie uruchamia sie nie wiem co jest grane i zastanawiam sie czy nie uwalilem go :/ prosze o pomoc z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi