Skocz do zawartości
Ostatni

ROM [ROM]Jellybean 4.2.1 AOSP Build[dowolny HBOOT] 29.12.2012

Rekomendowane odpowiedzi

dwee

wrzuciłem najnowszą wersję 4.2.1 v2.1 i muszę przyznać że śmiga aż miło i puki póki jest jeden użytkownik nie trzeba przenosić danych do "0"

zastanawia mnie jednak słaby zasięg WiFi na stoku był super, na ViperX 3.3.4 także, ale gdy przeszedłem na ViperX 3.3.6 a teraz na ICJ to jest sporo gorszy i nie wiem czego to wina

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może uszkodzony telefon? spróbuj ścisnąć obudowę u góry i sprawdź czy zasięg wzrośnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dwee

Juz to przerabiałem na ooczatku przygody z HOX mialem wymienione chyba poza ekranem wszytsko problem z wifi wtedy tez zglaszalem

.........

Chyba jednak cos jest na rzeczy a sądziłem że usterka raz zgłaszana i naprawiona juz się nie powtórzy a jednak jak sciskam sluchawkę zasięg wzrasta

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez dwee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dwee

Mam takie pytanie czy ma ktoś pomysł jak zrobić aby zdjęcie które wybiorę było na stałe przypisane do kontaktu. bo gdy ręcznie dodam zdjęcia to przez jakiś czas jest ok ale po jakimś czasie same wgrywają się z FB i zastępują te które ręcznie dodawałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zokel

A może uzyj jakiś program do wyświetlania kontaktu dzwoniacego jest ich parę np. Hd caller

napisane palcem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dwee

zmieniłem program do synchronizacji i jest już ok :) - szkoda że ten temat jest o tyle w tyle w porównaniu do xda bo tam gubię się w tym ich angielskim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam u mnie nie działa wyszukiwanie głosowe. Wie kto jak to naprawić? Dostaje komunikat: "Niestety aplikacja wyszukiwarka google została zatrzymana"

Edytowane przez zamotaplany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dwee

u mnie działa, a niestety ten rom tutaj mało jest popularny i raczej musisz na xda szukać rozwiązań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ten problem moze miec związek z wersja mojego hboot'a mam wersje 1.36 ??

---------- Post dołączono o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Zapłace temu kto mi pomoże wrócić do stockowego romu.. mój CID: T-MOB009 ver. 3.14.118.27

Bardzo prosze o pomoc :(

---------- Post dołączono o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Próbowałem juz według poradnika ale nie moge znalezc odpowiedniego RUU :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Bo dla T-Mobile nie ma RUU - musisz użyć Nandroid Backupa, są podane w temacie http://forum.android.com.pl/f556/download-lista-ruu-rom-update-utility-dla-htc-one-x-2012-12-27-a-203118/ a w poradniku jest też instrukcja jak ich użyć: http://forum.android.com.pl/f556/jak-wra-ciae-do-stockowego-romu-z-dowolnego-custom-romu-187864/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi