Skocz do zawartości
Jhomek

Royal Revolt!

Rekomendowane odpowiedzi

Jhomek

Witam, kilka dni temu przez przypadek trafiłem w markecie na grę Royal Revolt, dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła jak ta, bardzo fajna grafika, fajne i ładne efekty :)

Gra posiada sporą ilość poziomów, za każdy poziom zarabiamy złoto a za nie ulepszamy swoje wojsko, czary lub samego siebie, polecam bo tym razem to my atakujemy a nie czekamy na ataki ^^

Royal-Revolt-Gameplay-sample-2-550x309.png

“Royal Revolt is a gem giving you a full game experience for free.” Touchgen.net

Royal Revolt is a brand new reverse T-defense game with beautiful 3D graphics and intuitive touch controls! Lead your soldiers to victory against your greedy relatives who have stolen your father’s throne.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flaregames.royalrevolt

Edytowane przez Jhomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to my atakujemy a nie czekamy na ataki ^^

Czyli coś w rodzaju tower offence.

Gra wygląda całkiem fajnie a na dodatek jest za darmo. Już zasysam i mam nadzieję że będzie działać bez ścinek. Jak pogram to podzielę się opinią a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajna gra. W krainie metalu robi się dość trudno, ledwie 1 gwiazdke zdobywam:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jhomek

Jak ktoś chce sobie coś dorobić w łatwy sposób to jak w jakiejś rundzie mieliśmy jedną gwiazdke a jesteśmy o 10-15 poziomów dalej to warto wrócić do wcześniejszej misji aby zrobić 3 gwiazdki dla większego bonusu w postaci $$$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta gra jest poprostu swietna. Nigdy mnie nie ciagnelo do tego typu gier, a ta? nie dosc ze ma ladna grafike, to do tego darmowa, w pelni darmowa, bo zakup zlota w grze jest rzecza zbedna. Az sie dziwie, ze ma tylko 100k+ pobran w markecie.

Wytaptane z motki defaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, gra jest rewelacyjna:

No właśnie a co do gwiazdek, to nie opłaca się najbardziej zaliczać wszystkiego najpierw na 1, 2 a później 3 gwiazdki? Bo tam gdzie nie udało mi się zdobyć 3 to później gdy wróciłem i przeszedłem ten etap jeszcze raz już na 3 to dostawałem dosyć dużo złota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poezja, takich gier szukam i do tego za darmo, aż się wierzyć nie chce! Jedynie mógłbym się przyczepić do poziomu trudności który na razie nie był zbyt wysoki, lecz widzę, że z każdym kolejnym poziomem jest coraz trudniej. Serdecznie polecam.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się dlaczego ta gierka nie jest kompatybilna z LG P920. Mógłby ktoś podrzucić pliki na SD? Chciałbym w to zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mikro platnosci mocno uprzykrzja zycie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jhomek

Kompletnie nie sa potrzebne do niczego, przeszedlem wszystkie poziomy bez zadnego placenia, niepotrzebna rzecz w sumie ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi