Skocz do zawartości
RedScorpio

RCSMix HD

Rekomendowane odpowiedzi

jata

sprawdz sumy kontrolne, ewentualnie porownaj wielkosc pliku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kruchy

problem wyjaśniony, najwyraźniej net w pracy mi tak muli że jakiś pakiet nie dolatuje i problem. z innego miejsca pobrane bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robocik a czyałem wczoraj na xda że są zawansowane prace nad uruchomieniem aparatu w tym romie z Hd i z tego co wiedziałem ktoś podał nawet kod źródłowy od aparatu . Jak ty sie do tego ustosunkowujesz ??

P.S tak wiem że prosiłeś aby nie zadawać pytań o aparat na xda ale jednak ciekawość była silniejsza odemnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto z Was mieszka na podkarpaciu i mógłby mi pomóc w zainstalowaniu tego romu ? ;P

Dalej bład z tą partycją, nawet na innej karcie probowałem i kicha ;/

Najdziwniejsze jest to, że po zrobieniu partycji ext "zjadło" mi pamieć z karty pamięci (512MB mniej), ale jakos nie wgrywa danych na nia, tylko normalnie instalująć aplikacje zabiera mi pamięć w podglądzie pamięci w ustawieniach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jata

chyba przesadzilem..:/

bylo ok do momentu zainstalowania setCPU i podkrecenia do 1300MHz..

zwiech, wyciagniecie baterii i teraz petla przy starcie..:/

i znowu wrotki do LeeDroida...

Edytowane przez jata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeżeli nie używasz Setcpu to domyślne taktowanie masz 128/998Mhz. Jest to napisane w wątku o tym romie. Jeśli chcesz zmienić taktowanie zainstaluj SetCpu.

---------- Post dołączono o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Spróbuj tego polecenia

cat /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/cpuinfo_cur_freq

przez ADB

Dzięki za odpowiedź ;-)

Mam kolejne pytanie. Instalował ktoś na tym ROMie (ja mam 0.7) Google Earth? Google Earth for mobile

Ja na Romie z Ery zainstalowałem i działało bez problemu, teraz przy probie sciagnięcia ze strony WWW pisze mi ze "Aplikacja Google Earth nie jest obslugiwana na tym urządzeniu". ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może z marketu pobrać Google Earth - na pewno działa,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panowie.

Może ktoś dla mnie sprawdzić HTC Locations czy działa w tym romie ? (ver. 0.10) Mi wyskakuję "Nie można połączyć z serwerem...". To samo w panelu samochodowym. Wszystko pozostałe działa jak należy i nie wiedzieć jak to uruchomić. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam Panowie.

Może ktoś dla mnie sprawdzić HTC Locations czy działa w tym romie ? (ver. 0.10) Mi wyskakuję "Nie można połączyć z serwerem...". To samo w panelu samochodowym. Wszystko pozostałe działa jak należy i nie wiedzieć jak to uruchomić. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Przerabiałem ten problem na 0.6 i 0.7 poczytaj w wątku tym. W skrócie nie konfiuguruj konta do HTCsense.com po instalacji ROMu. Idz do locations i wtedy powinna aplikacji napisac ze trzbac cos tam sciagnac z sieci - jak juz sie to zainstaluje to mozesz konto na HTC skonfiugorwac.

---------- Post dołączono o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

a może z marketu pobrać Google Earth - na pewno działa,

Działa, dzieki.

PS. Zajefajna zabawa w Google Earth jak sie glosowo wyszukuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi