Skocz do zawartości
RedScorpio

RCSMix HD

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z locations rozwiązałem. Na wersji 0.10 nie da się połączyć i pobrać oprogramowania. Trzeba zainstalować wersje 0.07 pobrać i zainstalować locations, wrócić do 0.10 i dopiero działa jak trzeba. Nie da się tego zrobić z poziomu 0.10 od razu bo musi coś być skopane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli du*a z locations jak sie juz jest na 0.10? Nie mam jakos ochoy wrzucac poprzedniego i na nowo 0.10 :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

U mnie z zalogowaniem do HTC Sense.com po pełnym wipe i wgraniu v0.10 działa wszystko tak jak powinno. Wchodzę w Locations i to co miałem na wcześniejszych wersjach mam również tutaj. Więc nie wiem w czym macie problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja na Romie z Ery zainstalowałem i działało bez problemu, teraz przy probie sciagnięcia ze strony WWW pisze mi ze "Aplikacja Google Earth nie jest obslugiwana na tym urządzeniu". ;/

Podobny problem mialem dziś ze Skype - na stronie WWW mi napisal ze mam telefon niezgodny (a na obrazku jest HTC Desire). Generalnie się zastanawiam czy nazwa urządzania, zmieniona w ROMie na "RoboDeviceHD ;)" nie powoduje, że strony WWW nie rozpoznają naszego telefonu. Skype z marketu się zainstalował bez problemu.

Macie też takie problemy? Może trzeba Robocika poprosić aby przywrócił oryginalną nazwę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wszystkie aplikacje działają jak trzeba, a mam je zbackupowane ze starszych RCMixów i LeeDROiDa. Oczywiście wszystkie przechodziły update'y z Marketu.

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Podobny problem mialem dziś ze Skype - na stronie WWW mi napisal ze mam telefon niezgodny (a na obrazku jest HTC Desire). Generalnie się zastanawiam czy nazwa urządzania, zmieniona w ROMie na "RoboDeviceHD ;)" nie powoduje, że strony WWW nie rozpoznają naszego telefonu. Skype z marketu się zainstalował bez problemu.

Macie też takie problemy? Może trzeba Robocika poprosić aby przywrócił oryginalną nazwę?

Przywroce, ale nie oryginalna (desire HD) tylko ta z desire... bo byc moze ma to z tym cos wspolnego.

jest jeszcze w paru miejscach nazwa z HD, postaram sie pozmieniac wszystko na te z desire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przywroce, ale nie oryginalna (desire HD) tylko ta z desire... bo byc moze ma to z tym cos wspolnego.

jest jeszcze w paru miejscach nazwa z HD, postaram sie pozmieniac wszystko na te z desire.

Dzięki, choć 100% pewności nie mam, że to wina tego stringa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa, ale my jeszcze z tego nie skorzystamy. Może na weekend będzie już jakiś update.zip, czy choćby nowa wersja ROMu od robocika z aparatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie mogę się doczekać tego romu z działającym aparatem. Gdyby nie szkoła to używanym wersji 0.10, ale aparat często się przydaje na wkładach;)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi