Skocz do zawartości
RedScorpio

RCSMix HD

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ROM0.7 działa bez zarzutu. Jedynie synchronizacja z kontem na HTCSense jakas słaba jest - czesto pojawia się informacja, ze nie może się połączyć z serwerem. Też macie takie problemy? Mi się wydaje ze to nie jest wina ROMu tylko serwerów od HTC... ale moze tylko mi się wydaje chciaż jak chce sciągnąć z HTC Huba jakies bajery to mogę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do v08 dodam OC kernel v03... ale co powiecie o modulach WIFI, ktory mam dodac, nie bawilem sie tym na tyle zeby wiedziec ktory jest najlepszy... dodac ten z "N" ? Jakie macie wy z tym doswiadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slg

wydaje mi się że wifi n w smartfonie nie jest tak mocno potrzebne jak dłuższa praca na baterii , więc ja jeśli mam wybierać między troche szybszym radiem (czego pewnie w zwykłych zastosowaniach nie bedzie czuc) a dłuższa pracą na baterii , wybieram to drugie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zostawie oryginalne, tak jak jest... ktos bedzie potrzebowal Nke to sobie sciagnie i zainstaluje ;) tak chyba bedzie najlepiej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slg

spoko , też tak uważam. Kiedy wypuszczasz 0.8 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spoko , też tak uważam. Kiedy wypuszczasz 0.8 ? :)

wlasnie testuje... napewno dzisiaj ale nie wiem o ktorej, teraz musze zrobic kolacje synowi... takze mala przerwa w testowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@robocik a ja mam pytanie czy konieczne jest robienie za każdym razem wipe czy może to lecieć bez ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @robocik a ja mam pytanie czy konieczne jest robienie za każdym razem wipe czy może to lecieć bez ?

nie za kazdym razem... napewno jak byla zmiana na nowa baze i z odex na deodex.

Ja jednak za kazdym razem robie wipe, wiec nie moge zagwarantowac ze bedzie wszystko smigalo jak nalezy, zawsze mozesz sprobowac bez wipe, jak beda FC to zrobisz wipe i sobie zainstalujesz juz na czysto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slg

mam wrażenie że nowy build lepiej się rusza , ogólnie wrażenia super , Twoja paczka z dzwiękami jest świetna :) . Napiszę więcej wieczorem jak troche potestuje. Po tym romie nie chcę się już wracać do starego sense :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Jest wersja v08. Lista zmian:

New base, RUU_Ace_HTC_WWE_1.28.405.1

Deodexed, thanx Pyr0x64 for that

All features as in previous version.

Cleaned up a bit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi