Skocz do zawartości
RedScorpio

RCSMix HD

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej działający rom jaki miałem, żadnych problemów do tego szybki , było by jedwabiście gdy by Twórca wklepał do niego antka 2.3

Zgadzam się z kolegą w 100% ten rom gości u mnie już od jakiegoś miesiąca i działa super...

a propo andka 2.3 to robocik już od dawna pracuje nad nim

ODPOWIEDNI WĄTEK ZNAJDUJĘ SIĘ TUTAJ - NADUŚ :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Djmarynarz miałem wszystkie te wersje, sporo im brakuje jeszcze do tego romu, ładnie wyglądają ale to nie wszystko, w dodatku różnie działają, i o zgrozo dla mnie są pozbawione rotacji ekranu głównego, a te funkcje o ile łatwo wyłączyć na 100 sposobów to bez odpowiedniego pliku nie wiem jak ją przywrócić, z kolei chętnych na danie mi pliku Rosie.apk z rotacja też nie ma, więc chyba dziś wrócę na ten rom, i poczekam aż tamten dojrzeje, bo nie mam czasu za bardzo na zabawy w czasie egzaminów, a jeszcze jak mnie wciągnie no to już całkiem polegne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

he , a jak wylaczyc rotacje ekranu glownego, bo to jednak irytuje :) czesc robocikowi wielka , ale takze denerwuje mnie napis rcmix w notification. co z tym zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. wyłącz rotacje ekranu w ustawieniach

2. podmień grafike chyba w com.htc.resources.apk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wylaczamy we wszystkim rotacje. czasami rotacja sie przydaje, ale niekoniecznie na glownym pulpicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukam tej graficzki z napisem ,ale nie moge znalezc. ok 2000 pliczkow graficznych i az sie w glowie ....

jesli ktokolwiek wie, ktokolwiek widzial :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KOLOPETER

framework-res.apk > drawable-hdpi > status_bar_background.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24
    Napisano (edytowane)

Ale miałem jazdę z tym romem, używałem go jeden dzień, w tym czasie bawiąc się rozładowałem go do zera, po podłączeniu do ładowarki telefon wstał ale zdziwiło mnie że po ponad godzinie ładowania nadal mam 0% baterii!!!

Sprawdzam w statystykach i o dziwo widzę że bateria woltazowo ma co najmniej już z 70% naładowania a system sugeruje 0%!

Z recovery zrobiłem "wipe batery state" ale kompletnie nic nie pomagło. Co gorsza to po odłączeniu ładowarki telefon zamykał system bo 0% bateri a ona miała już coś koło 4V (czyli pod 90% naładowania).

Wrzuciłem stokowy froyo 2.2, i system nadal sugeruje mi 0% i po odłączeniu zamyka system.

Myśle sobie że chyba coś uwalił mi w sprzęcie ten rom...

Po ładowaniu jeszcze przec 20min o dziwo wskaźnik zaczął podawać 2..3..4..5..6% i telefon zaczął działać bez ładowarki.

napięcie mam już 4157mV - przy 7% (a powinien pokazywać 98%)...zobaczymy co się stanie jak osiągnie zieloną diodę? Czy przeskoczy na 100%? Obecnie prubuję odratować telefon o ile to problem programowy...

-----------------------------------

PS. Godzinę później po osiągnięciu 4192mV poziom bateri wpadł na 100%, zrobiłem wipa baterii i zostaje przy stokowym 2.2...

Edytowane przez marcinb24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłeś uzyc baterry calibration z marketu, usuwa plik odpowiedizlany za status baterii i system po restarcie tworzy go zupelnie od nowa ;p ps.wipe go nie usuwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24
    Mogłeś uzyc baterry calibration z marketu, usuwa plik odpowiedizlany za status baterii i system po restarcie tworzy go zupelnie od nowa ;p ps.wipe go nie usuwa

Wipe batery status z recovery co usowa? Bo 2 razy robilem i nie pomogl. Moze i fakt, ze ta aplikacja by pomogla ale juz za puzno bo dopiero na stokowym froyo system doszedl do normy a na rcmixie za chiny nie chcial...

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi