Skocz do zawartości
RedScorpio

RCSMix HD

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłem update (bez wipe) do ósemki i jądra z OC 1215MHz i jest w miarę dobrze... Ale nowe radio mi chyba nawala, bo po straceniu zasięgu telefon nie chce sam ponowić połączenia, tylko trzeba wchodzić ręcznie w ustawienia Wi-Fi i łączyć się z wybraną siecią... Ale będę się z tym bawił jak będzie już aparat, tak jak pan.zupa, bo mam wszystko ustawione, a backup, wipe i te wszystkie czynności robią czasem nawet dwugodzinną dziurę w życiu...

Jasne, jak wszystko dziala to niema co na sile upgradowac ;) ja musze bo maniacy mi spokoju niedaja...

caly czas dostaje PMy ze nowa baza portuj portuj portuj hehe... jeszcze mam pelno zapytan o desire Z, wiec tego chyba tez przeportuje...

Niedadza spokoju hehe

Uploadowalem 09a, naprawione A2SD... v 09 zapomnialem ze eksperymentowalem z darks a2sd w celu naprawienia dalvik2sd, i zapomnialem zmienic...

09a po staremu cyanogen a2sd, apps i dalvik na sd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zaktualizowałem pierwszy post. Tak ode mnie: Właśnie przed chwilą wyświetlił mi się komunikat o małej ilości pamięci w telefonie (14,77MB). Jest już jakaś działająca wersja Custom MTD Partitions, którą można by było dołączyć do RCMixa? Myślę tutaj o jakimś większym updacie ROMu, przeniesienie w całości systemu na telefon i trzymanie wszystkich aplikacji i cache na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie pracuje nad v10 :/ znowu wyszla nowa baza 1.32.207.1, w tamtej moze wykryto za duzo bledow albo niewiem, ale pojawila sie 2 dni po 1.31.207.1... wiec aktualizacja ...

bedzie nowy kernel @1300.4 MHz

Dalvik bedzie na sd, w v09 niestety przez moje niedopatrzenie znalazl sie a2sd co nie przenosi dalvik na sd :/ dlatego miales malo miejsca...

co do custom partitions :/ mam do tego mieszane uczucia... ale moze wypuszcze wersje co sie instaluje w calosci na takich zmodyfikowanych partycjach... ja jednak chyba nie bede sobie nic mieszal...

Właśnie zaktualizowałem pierwszy post. Tak ode mnie: Właśnie przed chwilą wyświetlił mi się komunikat o małej ilości pamięci w telefonie (14,77MB). Jest już jakaś działająca wersja Custom MTD Partitions, którą można by było dołączyć do RCMixa? Myślę tutaj o jakimś większym updacie ROMu, przeniesienie w całości systemu na telefon i trzymanie wszystkich aplikacji i cache na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po włączeniu cache-cleanera (wersja RCMix v08) miałem z powrotem moje 40MB :D Także jest już OK. A nowy kernel z 1300MHz? Supeeer! Teraz mam już 1780 w Quadrancie, to co będzie potem... Niach niach niach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Jest już v10

New base, RUU_Ace_O2_DE_1.32.207.1

Deodexed, thanx Pyr0x64 for that

Undervolted Kernel - 2.6.32.15RCKernel_v2 Speed @128-1300MHz Default speed 128-1000 MHz. Thanx Capychimp for that *New

Cyanogen A2SD script, moves both apps and dalvik to ext

Modded Lock Screen, first press wake up, second press unlock. Thanx snq- for that

Removed O2 german navigation.

All features as in previous version.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, wiem - zaraz update :)

Tak poza samym ROMem: W temacie dotyczącym kamery/aparatu, znajdującym się na xda ktoś napisał, że oficjalne Sense na Desire będzie w grudniu - informacja na podstawie plotek i tweeta od hiszpańskiego oddziału HTC. Jedyne co pozostaje to czekać na aparat od xda, bo HTC pewnie wypuści (jeśli w ogóle coś będzie) tylko HTC Likes i Hub (jako stary user telefonów SE nie spodziewam się fajerwerków).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buchi

rom wgral sie dobrze, ale zrobilem reboot z recovery i ciagle wyswietla sie logo htc na bialym tle i nic nie rusza... ile to moze trwac? jaki moze byc powod tego? zrobilem wszystkie wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

romik jest zajebiaszzy, ale dlaczego Robocik tego aparatu nie zrobi? Lubie jak mi wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Romik fajny ale sie długo uruchamia tak samo jak zwykłe romy z Desire . Szkoda że nie działa aparat i to go dyskfalifikuje u mnie w używaniu bo aparat chodzi prawie codziennie . Najbardziej podobają mi sie nowe widgety w HTC sense , a niespełnione marzenie to Sense w trybie landscape .Dodali te skórki w romie stal drewno itp ale i tak standartowa najlepsza szkoda że rom gościł u mnie tylko 15 minut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi