Skocz do zawartości
CarlosCarbones

Karta MICRO SDHC SanDisk Ultra 32BG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zakupiłem kartę MicroSDHC 32gb SanDisk Ultra. Zapłaciłem ponad 100zł. Jedna z kart działa w SGS2 bez zarzutu. W moim Arc S pojawia się duży problem... Karta albo znika, albo znikają pojedyncze foldery. Słucham muzyki, szybka ścinka i jeb, karta pusta albo nie ma folderu music. Znika! Znacie jakieś rozwiązanie? Pozdro! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może za dużą pojemność jak dla Arca

Tapnięte z LG L9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze mi się wydawało, że Arc S obsługuje do 64 Gb sdhc... może wina leży po stronie romu, albo karta jest wadliwa. Mi ostatnio bez jakiejkolwiek przyczyny karta się zepsuła :D. Po prostu przestała działać w pewnym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavl0o

Arc na pewno obsługuje 32 gb. Spróbuj sformatować kartę i zobaczyć efekty. Jeśli dalej gubi pamięć odeślij na gwarancje po prostu.

Ja miałem coś takiego na x8 z kartą 16 gb -tam kupiła foldery, aplikacje. Po przeniesieniu się na neo v wszystkie problemy z tą kartą zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Że obsługuje 32 gb to wiemy ale jak widać szaleje z taka kartą. Lepsza byłaby 16 ,chyba że to wina karty. Sprawdz na innym telefonie

Tapnięte z LG L9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podobny problem był z tymi kartami w GPS Garmin Zumo 660, tablet Asus T700, rozwiązanie jest po stronie producenta, po zgłoszeniu obydwaj producenci zrobili update i teraz wszytko działa.

Czyli producenci muszą zrobić jakąś poprawkę w kernelu.

Te karty sa bardzo dobre, o ile masz oryginały nie podróbki.

Stosuje je głównie w GooPro2 ale też w tablecie, mam tych kart kilka od 16 przez 32 do 64GB

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze właśnie zakupiłem 2 takie karty :/ mam nadzieje, że nie będe miał z nimi problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Format w telefonie i powinno być dobrze - a jak nie to coś z kartą nie tak.... mam 32GB Kingston'a i śmiga pięknie już kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam tą kartę co autor tego tematu i mi działa wszystko zrób format przez Arca powinno być git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zakupiłem tą kartę co autor i chodzi bez problemu. Mam już zapełnione ponad 20GB i chodzi nadal dobrze.

Głownie zapełniona filmami. Także musisz mieć raczej problem z kartą. Może masz gdzieś u kogoś przetestować tą kartę, to byś się przekonał czy to karta czy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi