Skocz do zawartości
Sztajer89

Root z nową aktualizacją 11.0.A.7.5.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.Mam taki problem gdy klikam na root wyskakuje model klikam na niego i po chwili failed to get shell root,please use

the services our professional root ! I jeszcze mam pytanko czy jak uda mi sie już to zrobić i zgrać pliki na karte sd i jak usune roota to dalej tak będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Czytałem gdzieś na XDA, że od jakiegoś czasu potrzeba płatnej wersji by tego dokonać? Nawet masz o tym w raporcie napisane... Co do drugiego pytania to przeczytaj je i spróbuj je sam zrozumieć :PP

Jeśli ten bład wyskakuję Tobie po użyciu unlockroot z tego wątku to pozostanie chyba Tobie downgrade do wersji .28 i zROOTowanie go innym sposobem, wszystko masz na forum, więc nie zadawaj pytań, jak to zrobić ;)

P.S.

Jeden z użytkowników pisał że dwa dni temu UnlockRoot w wersji darmowej dał radę na ICS w wersji 7.5, więc niech każdy zainteresowany sam się przekona ;)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    puter

Panowie, ja po kliknięciu ROOT nie widzę swojego urządzenia wogóle go nie wykrywa. Oczysi jest ok. Czy ktoś wie w czym może być problem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Nie wykrywa Tobie telefonu, możliwe że nie masz włączonego debugowania USB oraz instalacji z poza marketu albo nie posiadasz niezbędnych sterowników więc jeśli nie masz PC Companion to zainstaluj i podłącz telefon do komputera z wyłączonym debugowaniem USB a następnie postępuj zgodnie z poradnikiem który jest w pierwszym poście tego wątku ;)

Nic więcej nie można zrobić :)

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

umie wszystko okej jestem laikiem jeśli chodzi o androida dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakis inny sposob aby zrobic tego roota??? bo jak juz ktos wczesniej pisal teraz juz trzeba pelna wersje tego programu zeby go wykonac :( ja probowalem a wersji trial i nic z tego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@puter. Jeszcze w Ustawienia Xperia Łączność Tryb połączenia USB sprawdź czy masz ustawione Tryb pamięci masowej a nie Tryb przesyłania multimediów, bo wtedy też nie wykrywa telefonu.

*Tapnąłem z mojej Xperii J

*TapaTalk'd from my Xperia J

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy root wpływa np: na głośnosc rozmowy telefonicznej !? albo na jakieś inne zachowania telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic z tych rzeczy.

*Tapnąłem z mojej Xperii J

*Tapatalked from my Xperia J

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Trzeci dzień próbuje zrobić roota i nic. Unlock Root du*a! failed to get shell root,please use the services our professional root. Albo system nie może odnaleźć określonej ścieżki: to w tej matrixowej konsoli, albo nazwa "adb" nie jest rozpoznawalna jako wewnętrzne polecenie systemu. Moja xperia kupiona w czwartek 11.2.A.0.21 i po włączałem wsio -debug, pamięć masowa. Robie na windzie 7 ultimate. No radźcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi