Skocz do zawartości
Sztajer89

Root z nową aktualizacją 11.0.A.7.5.

Rekomendowane odpowiedzi

grzechu297 to zrób zwykła metoda - opis masz.

lub tak jak informacja mówi, poczekaj - może serwer Unlock nie odpowiada.

Działa na xperii tipo

Tak jak napisałem w pierwszym poście UnlocRoot 3.1 obsługuje ponad 1000 rodzajów telefonów.

Nie tylko Sony ale również Samsun, Motorola etc ( w pierwszym poście PDF do pobrania z modelami obsługiwanymi przez Unlock oraz rodzajem softu.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zainstalowałem ten program unlockroot ale gdy go odpalam w Windows 7 to pisze mi że program przestał działać czy ten program jest tylko pod XP?:<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cwaniak75

Witam zainstalowałem ten program unlockroot ale gdy go odpalam w Windows 7 to pisze mi że program przestał działać czy ten program jest tylko pod XP?

Nie program działa na 7( posiadam sam), spróbuj zainstalować jeszcze raz (usuń procesy,uinstal) lub sprawdź na innym PC

Edytowane przez pulun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki poszło ma innym kompie;) na XP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Pytanie - czy program dziala normalnie pod Windows 8 PRO PL ? Bo mimo tego ze zainstalowal sie niestety mimo podlaczenia - na próbe - telefonu - program nawet nie startuje. Wiec to problem z programem czy wersja windowsa ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pytanie - czy program dziala normalnie pod Windows 8 PRO PL ? Bo mimo tego ze zainstalowal sie niestety mimo podlaczenia - na próbe - telefonu - program nawet nie startuje. Wiec to problem z programem czy wersja windowsa ??

Spróbuj tego. To jest wypakowana wersja programu, bez zbędnych instalatorów i bloatware od twórców programu. U mnie też był problem z uruchomieniem programu, dopiero po wypakowaniu instalatora to wszystko zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Windows 8 to mało co narazie stabilnie działa, mówie właśnie o tego typu narzędziach.

A tak przy okazji, zastanawia mnie (taki mały offtop) dlaczego - wszystko - piszesz - tak? Jak dla mnie nadużywasz znaków myślnika ale to nawet nie o to chodzi, po prostu śmiesznie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68
    Jak dla mnie nadużywasz znaków myślnika
    lubie wiec sie przyzwyczaj - copernic_us dzieki ale pod windows 8 nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lubie wiec sie przyzwyczaj - copernic_us dzieki ale pod windows 8 nie działa.
    Lipa, myślałem że w ogóle Ci instalator nie startuje a tu zonk o sam program chodzi - no nic próbowałem pomóc :) Swoją drogą dziwne że żaden z trybów kompatybilności Win8 nie odpalił tego pliku (sprawdzałem na VBox'ie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi