Skocz do zawartości
Sztajer89

Root z nową aktualizacją 11.0.A.7.5.

Rekomendowane odpowiedzi

skoro pisze na takie zaawansowane tematy to chyba jest oczywiste ze mam pc campanion:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    whsK

Spróbuj odpalić jako administrator, zainstalować sterowniki usb z android sdk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

A wiecie, że pochodzenie tego programu jest nie pokojące? Za tym programem stoją Chińczycy na amerykańskich domwnach, dodatkowo trzeba być czujnym bo program próbuję zainstalwać tootlbar w windows jak i dodatkową aplikację w android!!

Ja sam zrobiłem Root tą metodą i teraz zastanawiam się czy w telefonie nie ma jakiejś ukrytej aplikacji bądź szkodliwego skryptu...

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    whsK

Ja bym się bardziej zastanawiał na czyją korzyść oni robią takie aplikacje, przecież to masa roboty. Toolbar jak toolbar, częsty w aplikacjach freeware, aplikacja na androida? Nie wiem, może jakieś promo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

aplikacja to jakiś battery saver czy coś w tym stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    whsK

Wiem, ja jestem zbyt leniwy na robienie roota inaczej niż przez Unlock Root więc kojarzę apkę z tego programu - nigdy jej nie instaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28
    Napisano (edytowane)

No ja też ale biorąc pod uwagę politykę producenta oraz zakrywanie się domeną amerykańską to możliwe że po cichu dodają jakiś świński skrypt lub coś w tym stylu!!

Coraz bardziej się potwierdza, że unlock root = wirus !!

Jeśli to prawda to zarówno może zaszkodzić naszym komputerom jak i androidowi!!

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolos ale ty zawsze panikujesz ;D

Robiłem roota na ICSie tym sposobem, nic mi się z telefonem nie stało, wydajność ta sama, ostatnio mówiłeś ze adobe player podejrzany, zainstalowałem, troszke posiedział również odinstalowałem. Na telefonie mam dużo zbędnych apek, które których część dzisiaj wyczyściłem, a jedyne gdzie widzę różnice to w ilości pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

co do adobe to pisałem, że nie aktualizowany może nieść zagrożenie.

Co do unlockroot to sprawa jest złożona i nie prosta - może coś tam być jak i nie musi, na zagranicznych forach również tak sądzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niewiem, ja spadku płynności ani jakiś problemów po zainstalowaniu adobe ani po roocie nie zauważyłem, ale niepokoi mnie jedno, bo wynik w quadrancie mam niby to 2525, ale pamięci ram mam mało : 140 mb wolnego.

Na icsie było znacznie więcej (180-200) dodam tylko że na ICSie był brand z plusa, a teraz t-mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi