Skocz do zawartości
cinek1987cinek

SPB Mobile Shell 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

Firma SPB pokazała dzisiaj kolejną generację swojego najbardziej popularnego programu- SPB Mobile Shell. Aplikacja otrzymała numer wersji 5.0 i rzeczywiście wprowadza ona dość duże zmiany. Sama koncepcja jest bardzo podobna do poprzednich wersji, ale została znacznie udoskonalona m.in. poprzez pełny interfejs 3D. Personalizacja programu odbywa się bardzo szybko i wygodnie. Poniżej filmik wideo z dokładnym przedstawieniem Mobile Shell 5.0. Naprawdę warto zobaczyć.

Więcej... http://mobile990.pl/#ixzz11ViZpDxs

[ame]www.youtube.com/watch?v=CNO7lL7g6pc&feature=player_embedded[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

No właśnie, wydaje sie byc bardzo dobre i funkcjonalne.

EDIT: Szkoda, że się nie da jeszcze kupić :/

Edytowane przez vBB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używałem od pierwszej wersji beta i co z tego? Na filmiku jest zaprezentowany na androidzie i sam android pojawia się w filmiku więc jest to informacja że pracują nad wersją na androida.

Mówisz abym pomyślał a sam piszesz brednie... Jeżeli nie wierzysz w prezentacje to jest to tylko i wyłącznie twój problem i nie możesz zarzucić że nie jest to związane z androidem. Nie mówimy tu o płynności tylko o nowości która z dużym prawdopodobieństwem zawita na androida ze względu na jego rosnącą popularność bo będzie to dodatkowy zysk.

Zarzuciłeś że nie ma związku z androidem, ma związek z androidem bo gdyby nie to nie pojawił by się ten OS w prezentacji...

Edit:

Ciekawe dlaczego zmieniłeś swojego poprzedniego posta nie zostawiając pierwotnej treści...

Edytowane przez Jantar wz2005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Zarzuciłeś że nie ma związku z androidem, ma związek z androidem bo gdyby nie to nie pojawił by się ten OS w prezentacji...

Edit:

Ciekawe dlaczego zmieniłeś swojego poprzedniego posta nie zostawiając pierwotnej treści...

Kolego masz naprawdę nieźle "pod kopułą" jeżeli po prawie 24 godzinach odwołujesz się do postu który poprawiłem po 10 minutach od napisania wczoraj. Jak widzę brakło Ci argumentów więc się do tego czepiłeś. Oczywiście że poprawiłem bo nie obejrzałem go do końca a na stronie SPB nie było mowy o Androidzie. Co do treści nie wiem czy zauważyłeś subtelną różnicę to nie jest video nagrane tylko prezentacja-animacja którą dowolnie można modyfikować (np. żeby płynnie wszystko działało). Poczekajmy na jakieś video "na żywca", ewentualnie niezależne testy. SPB Mobile Shell 3.5 też miał być rewolucją i co gdyby nie zapaleńcy którzy wprowadzili swoje modyfikacje to średnio by to działało, a błędy do tej pory nie poprawili.

ps. Szczególnie baaardzo ergonomiczne jest karuzela forsowana przez SPB - chyba żeby bajer pokazywać znajomym.

Edytowane przez Kechup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ty jesteś ułomny? Ja nie czepiam się tego posta o płynności tylko tego przed zmianą i tylko tamtej treści się tyczył... Zmieniłeś posta podczas tego jak ja pisałem, i odnosił się do poprzedniej treści.

Przy edycji powinno się zostawiać pierwotną treść, takiej netykiety mnie uczono. Przez takie coś jak ty zrobiłeś wychodzą właśnie takie sytuacje...

Edit:

Zaliczyłeś wtopę i próbujesz mi wmówić że odnoszę się do czego innego. Jednym słowem wiesz lepiej niż ja o czym pisałem...

<Speedo1544> Warn za obrazę użytkownika

Edytowane przez Speedo1544

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie lightujemy :)

Podobnie jak to się stało w przypadku popularnego Winampa, twórcy Mobile Shell postanowili po wersji 3 stworzyć od razu wersję oznaczoną numerem 5. Pominięcie czwórki w przypadku znanego odtwarzacza miało oznaczać rewolucyjne zmiany oraz połączenie cech wersji 2 i 3 - niedługo przekonamy się, czy podobna reguła będzie obowiązywać w przypadku najnowszego SPB Mobile Shell.

"Piątka" została już udostępniona piętnastu producentom sprzętu oraz operatorom, którzy od tej pory mogą instalować ją fabrycznie na swoich urządzeniach. Bliższa data rozpoczęcia sprzedaży aplikacji nie jest znana. Wśród kluczowych funkcji producent wymienia:

Pierwszy stuprocentowo trójwymiarowy interfejs, będący rozszerzeniem znanej już karuzeli - teraz można ją przechylać i obracać we wszystkich kierunkach, a podglądy ekranów ją odświeżane w czasie rzeczywistym. Taki interfejs jest zdaniem SPB bardzo naturalny i intuicyjny.

Połączenie tradycyjnego ekranu domowego opartego na widgetach z systemem zwijanych folderów i ikon, dzięki czemu użytkownik może w bardzo łatwy sposób korzystać z podstawowych funkcji smartfona.

Szybkie przełączanie pomiędzy ekranami bez użycia karuzeli, dzięki paskowi wyboru widoku w dolnej części ekranu.

Wsparcie dla niemal każdej platformy mobilnej dzięki uniwersalnemu silnikowi SPB UI. Obecnie Mobile Shell 5 jest dostępny dla Androida, Windows Mobile oraz Symbiana, w przyszłości firma planuje stworzyć również wersję dla systemu Samsung Bada i innych.

Pierwszy interfejs, który umożliwia zmiany ikony w widget i odwrotnie przy pomocy jednego kliknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EsuX

SPB Mobile Shell 5.0 będzie na pewno na adroida, wystarczy wejść na youtube. Były już targi gdzie był on już prezentowany na Nexus One.

[ame=

]
    [/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na filmie promocyjny trochę lepiej to działało:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    git444

Bajery przepiękne ale jak to się ma ciąć Na snapdragonie to marnie to widzę.

[email protected] hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Noe51

Myślę że to była jakaś wersja beta nad którą jeszcze pracowali...

Tutaj macie filmik jak nowy SPB (wersja chyba produkcyjna) prezentuje się na i9000 - w skrócie: jest nieźle! :)

Pokazane jest główne menu które nie tnie jak na filmiku powyżej, reszta powinna tez śmigać bo wydaje mi się że ta karuzela najbardziej daje się we znaki prockowi jak i układowi graficznemu... czy to jeden i ten sam układ układ... hmmmm... :|

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x