Skocz do zawartości
ledzion

Jak Defy podrasować i stary system update`tować czyli Pomocne Filmy :D

Rekomendowane odpowiedzi

:EROOT`owanie telefonu i instalacja recovery

Na FROYO:przestraszony:

Co zrobić gdy motka stoi na logo motoroli ;/

ROM MIUI | WIUI od WajkIUI™ instalacja i opis:muqq:

JELLY BEAN Android 4.1.1 instalacja i opis

JA , FORUM ANDROID, FORUM XDA, AUTORZY ROMÓW I ŻADNA INNA OSOBA NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYRZĄDZONE SZKODY ,CHOCIAŻ STARAMY SIĘ POMAGAĆ JEŚLI OWE WYSTĄPIĄ ,ROBISZ WSZYSTKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ :zdegustowany:

Po obejrzeniu moich filmików skonsultuj się z lekarzem lub nauczycielem angielskiego gdyż każde moje słowo było wymawiane nie poprawnie i zagraża twojemu życiu lub zdrowiu :zglupkiem: Również zalecam udanie się do okulisty za względu na filmy w obrazie horyzontalnym :suchy: :rotfl:

Edytowane przez ledzion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a4lek

witam postępowałem zgodnie z filmikiem odnośnie wgrania FROYO (kilkukrotnie) ale niestety przy manualnym uruchomieniu telefonu telefon sie w kółko restartuje sam i nie da sie nic z tym zrobić.. znasz jakiś sposób na to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a4lek

udało mi sie przywrócić soft tj uruchamia się telefon ale nie bardzo wiem co dalej w nim ogarniać tak zeby nie uszkodzić, mam:

system version: Blur_Version.3.6.360.MB525.T-Mobile.en.US

kernel: 2.6.29

problem jest w tym jeden mam tylko do wyboru 3 języki: angielski francuski i hiszpański... na CM7 nie bardzo juz chce wracać ze względu na ten głośnik i mikrofon (wydaje mi się ze to coś z softem było nie tak tj moją wersja)

teraz mikrofon działa i głośnik to samo ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
trurl3

@a4lek - nie to forum... zajrzyj na forum "Przywracanie ustawień".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi