Skocz do zawartości
pawel1201

TUTORIAL Wgrywanie softu do tableta

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, przez nick cię pomyliłem, bo gość na Allegro miał dokładnie taki sam. :P

Co do tabletu ekran był biały z takimi jakby "smołami" jak próbowałem go włączyć, teraz leży wyłączony i boję się go włączyć. Domyślam, się że nie ma więcej do roboty?

Pójdę chyba na gwarancję i im wcisnę historyjkę bez mówienia, że coś grzebałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spoko, przez nick cię pomyliłem, bo gość na Allegro miał dokładnie taki sam. :P

Co do tabletu ekran był biały z takimi jakby "smołami" jak próbowałem go włączyć, teraz leży wyłączony i boję się go włączyć. Domyślam, się że nie ma więcej do roboty?

Pójdę chyba na gwarancję i im wcisnę historyjkę bez mówienia, że coś grzebałem.

Kolego, boję się że mogą ci go nie wziąć do naprawy ponieważ grzebałeś w oprogramowaniu a do tego otwierałeś tableta. Wiadomo plomb nie było ale już się ich nie używa. Teraz zamiast plomb dają śrubki posmarowane specjalnym płynem i mogą sprawdzić jeżeli płyn został starty. Ale zawsze możesz spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powiem, że podczas ładowania tak mi się stało. Dym leciał więc otwozyłem żeby sprawdzić, a później już nie działało. Nie będę się przyznawać że grzebałem, poza tym już i tak nic nie wgrałem. I stało się to jak reset nacisnąłem, a to można z zewnątrz też. Powinni przyjąć nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze możesz spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogadałem ze znajomym co zna się w takich rzeczach i niestety szansa, że z gwarancji nic nie będzie jest duża. Zresztą wszystko wyjaśni się do soboty najpóźniej.

Nie chcę żeby czasem ktoś podzielił moją historię (tablet spalony po 3 dniach bo posłuchałem się "rad"...) dlatego autorowi zalecam wrzucić do pierwszego postu ryzyko o zagrożeniach i dokładniej opisać gdzie znajduje się przycisk, jak go nacisnąć (jeśli przypadkiem dotknie się czego innego jednoczesnie dochodzi do zwarcia) oraz z czym wiąże sie zdjęcie obudowy. Bo jeśli się na jakiś temat zaleca sposoby to na pewno trzeba to robić dobrze, bo ja spodziewałem sie roznych rzeczy, ze moze system padnie, bedzie trzeba wgrywac po kilka razy czy jeszcze co innego, ale na pewno nie tego ze tablet momentalnie mi sie spali i będę musiał najprawdopodobniej wyłożyć spore pieniadze zeby go naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pawel1201 dzięki wielkie :) Jestem posiadaczem R75'tki od 2-3 dni. Za czasów gdy miałem telefon z androidem (spica...) lubiałem się bawić w różne przeróbki etc. Chciałem zamienić montowanie pamięci NAND z pamięcią MicroSD (Tudzież NAND miał być czytany jako pamięć zewnętrzna a sdcard jako NAND) żeby zwiększyć sobie pamięć na której możnaby gierki poinstalować... Dużo gier... No i masz ci los, przez zabawy w pliku vold.fstab tablet padł... W komputerze nie odnajdowało, proces włączania stawał na animacji ANDROID. Co robić, co robić?! Na szczęście znalazłem ten temat i odważyłem się na spróbowanie twojej metody :) Na gwarancji i tak by nie przyjeli więc nic do stracenia nie było ;] Szkoda tylko że przy zdejmowaniu obudowy narobiło się kilka uszczerbień (tablet rozkręcany i otwierany nożem kuchennym xD) nie mówiąc o uwalonych zatrzaskach (swoją drogą właśnie do mnie dotarło że R75 ma lekko mówiąc mało wytrzymałą obudowę -.-). Jeszcze raz dzięki ;) Chociaż przydałaby się jakaś wideo relacja, ewentualnie zdjęcią gdzie znajdują się zatrzaski etc.

Pozdrawiam :)

PS: Bez lutownicy też da się obejść :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak znajde czas to cykne fotki gdzie zatrzaski sa' bz lutowania tez mozna ale trzeba uwazac zeby zwarcia nie zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozecie wytlumaczyc jak to zrobic na tablecie ktorydziala normalnie tzn nie trzeba ponoc flashowac, chce wgrac to wszystko tak jak pisze w pierwszym poscie, sciagnalem ta paczke, rozebralem tableta wcisnalem ten przycisk home na plycie glownej odpalilem z plikami na karcir sd i nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie,że zwróciliście uwagę na mój post.

Autor niech wrzuci info o zagrożeniach, reakcja moda też byłaby dobrze widziana. Możecie tym sposobem ludziom zepsuć naprawdę dobry sprzęt. Jakbym wiedział co może się stać, to bym zostawił, a tak nie ma z czym działać póki co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z plikami na karte sd tableta sie nie rozbiera, to dotyczy urzadzen ktorym soft dziala a sypia sie bledami po przywruceniu ustawien fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi