Skocz do zawartości
Laszlo

ADB po prostu nie widzi mojego G1.

Rekomendowane odpowiedzi

Laszlo

Mam awarię pieca przez co muszę korzystać z laptopa i przyszło mi tu do instalacji sdk i korzystania z adb. Tu zaczynają się problemy na PC miałem Windows 7 x86 i wszystko poszło gładko. Na notebooku również mam Win7 x86 dokładnie ta sama wersja, dokładnie taka sama próba instalacji... i:

- Debugowanie USB w telefonie włączone

- Telefon podłączony, sterowniki zainstalowanie aczkolwiek telefon rozpoznany jako: HTC Android Phone USB Device w Disk Drivers - coś tu chyba jest nie tak. Nie pamiętam jak to było na pc, działało to nie wnikałem.

Log z cmd:

Microsoft Windows [Version 6.1.7600]
    Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation.  All rights reserved.

C:\Users\Obywatel Michał> cd c:\sdk\tools\

c:\SDK\tools>adb devices
    List of devices attached

c:\SDK\tools>

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    quantz

Sterowniki nie dzialaja jak powinny. Tez tak mialem u mnie po zmianie romu (konkretnie zrootowaniu) telefon przedstawia sie jako komorka, a nie tylko pamiec masowa.

Ale jesli nie chcesz sie bawic w zmiane romu (nawet nie mam pewnosci czy by to pomoglo), to zainstaluj na kompie HTC Sync, u mnie od czasu jak go zainstalowalem wszelkie problemy znikly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Laszlo

HTC Sync dla Dream?

Możesz coś podlinkować, jakieś info, download? Ja coś znalazłem, ale to wersja dla Magic: http://www.htc.com/tw/SupportViewNews.a ... ews_id=167

Acha, to raczej nie od romu, bo do nie dawna miałem rom Hero i był ten sam problem :)

EDIT:

HTC Sync mi działa. ;) Wygrzebałem gdzieś w internecie nowe sterowniki do ADB, wyłączyłem i odinstalowałem tamte urządzenie, podłączyłem one more time wrzuciłem nowe drivery i hula aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi