Skocz do zawartości
Kolos28

[DYSKUSJA] Dlaczego wybraliście xperia J

Rekomendowane odpowiedzi

-4" ekran

-Walkman

-aparat 5mpx

-cena

Tapnięto z mojej Xperii J

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekran,jakość dźwięku,głośnik,wygląd.

wyklepano z XPERII JOT tapatalkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ryba3

Nie miałem wyjścia (co nie znaczy, że żałuję). Orange najpierw proponowało mi galaxy mini 2 za 200zł, a po drobnych negocjacjach zaproponowali mi jotkę za 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Telefon ma niestety wady:

- słaby moduł gps - gubi sygnał w mieście w miejscach, w których inne telefony nie miały z nim problemu,

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem słaby GPS. Testowałem ten tel. razem z HTC One X. Zrobiłem 4km spacer w centrum Łodzi z dwoma aparatami i wściekłem się na swojego HTC. Zainteresowanym mogę pokazać mapki z wykreślonymi trasami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo nie bylo S-ki w salonie,a nie lubie czekac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napiszę o tym tutaj, ponieważ ten news może zaciekawić najbardziej użytkowników J-tek. Otóż jak wiadomo SONY zaprezentował dziś dwa nowe modele smartfonów - jeden z nich, Xperia L jest wprost dizajnowo kopią Xperi J :) Link do opisu na stronie: Xperia L | Telefon z systemem Android - Sony Smartphones (Poland) można powiedzieć, że L będzie udoskonaloną J-tką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napiszę o tym tutaj, ponieważ ten news może zaciekawić najbardziej użytkowników J-tek. Otóż jak wiadomo SONY zaprezentował dziś dwa nowe modele smartfonów - jeden z nich, Xperia L jest wprost dizajnowo kopią Xperi J :) Link do opisu na stronie: Xperia L | Telefon z systemem Android - Sony Smartphones (Poland) można powiedzieć, że L będzie udoskonaloną J-tką.

Też dziś tą L widziałem i faktycznie jakby jotka podrasowana ;-) sp też bardzo ładna. Cenowo pewnie będzie trochę kosztować. Jotka też jest fajnym telefonem i nie drogim dlatego ją wybrałem.

wyklepano z XPERII JOT tapatalkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up i tak to sie kreci, przerobic nieco juz istniejacy model na rynku,ewentualnie wrzucic mocniejsze bebechy i juz sie garna nowi klienci z wywalonym jezorem na zakup:PP

---------- Post dołączono o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

tylko ze cena to skoczy o 2/3 wzgledem jki bo to juz nie lowend tylko midrange i nie ma co prownywac z jotka bo to inna kategoria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi