Skocz do zawartości
ok-y

"Android.process.acore przerwal niespodziewanie dzialanie" po otwarciu aplikacji taki komunikat.

Rekomendowane odpowiedzi

ok-y

Jak w tytule po otworzeniu jakiejkolwiek aplikacji pokazuje sie taki komunikat i przewaznie ja przerywa i zamyka. Ktos nizej pisal o factory resecie nie bardzo wiem co to jest i czy to pomoglo komus? Bo widze ze problem jest powazny i dotyczy wielu HOX. Ja przywracalem ustawienia fabryczne czyli chyba hard reset ale to nic nie pomoglo. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sk4000

Wejdź w ustawienia / aplikacje / aplikacje / spis kontaktów i wyczyść dane. Kontakty sie stracą ale wrócą same za jakiś czas.

wysłane z HOX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Wrócą, o ile ma je zsynchronizowanie z kontem Google, a że nie każdy tak ma, to Twoja rada może okazać się iście niedźwiedzią przysługą.

Tak na chłopski rozum, skoro robił HR i to nie pomogło, to czyszczenie danych raptem jednej aplikacji nie pomoże tym bardziej... ale o ile ma się backup kontaktów, to i nie zaszkodzi spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sk4000

Miałem tak samo i mi pomogło.

wysłane z HOX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem ten sam problem, ale o dziwo u mnie błąd wyskoczył dopiero dzisiaj. Jestem świeżo po operacji wyczyszczenia danych kontaktów i jak na razie błędów brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sk4000

Jest ok ale po restarcie (ponownym uruchomieniu) systemu wraca.

Problem mają tylko Ci, którzy maja znajomych obchodzących urodziny 29.02 (a który to nie istnieje tego roku).

Żeby pozbyć się problemu (póki jakaś łatka nie wpadnie) to pozbyć się znajomych którzy maja w jakimkolwiek kalendarzu (FB, NK czy inny) urodziny 29.02 (w kalendarzu HTC trzeba się cofnąć do 2012 żeby ich zobaczyć)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ok-y

Mi pomoglo na jakies 30 minut, potem zaczelo sie znow kiedy kontakty sciagnely sie z gmaila, zrobilem tak ponownie i jest niby spokoj ale kontakty z gmaila nie chca sie tym razem sciagnac, poki co nie mam zadnych bo obawiam sie ze znow zaczna wyskakiwac komuniakty.. Domyslam sie juz dlaczego nie pomogl hard reset, poniewaz kontakty zapisalem sobie w pliku vcf i po resecie zaraz je skopiowalem z powrotem do telefonu, wtedy ponownie pojawily sie komunikaty. Nie mam nikogo z 29.02 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mi pomoglo na jakies 30 minut, potem zaczelo sie znow kiedy kontakty sciagnely sie z gmaila, zrobilem tak ponownie i jest niby spokoj ale kontakty z gmaila nie chca sie tym razem sciagnac, poki co nie mam zadnych bo obawiam sie ze znow zaczna wyskakiwac komuniakty.. Domyslam sie juz dlaczego nie pomogl hard reset, poniewaz kontakty zapisalem sobie w pliku vcf i po resecie zaraz je skopiowalem z powrotem do telefonu, wtedy ponownie pojawily sie komunikaty. Nie mam nikogo z 29.02 :)

Witam, pojawila sie aktualizacja do people ktora usuwa problem,

Dostalem powiadomienie gry bylem w pracy, teraz jestem w domu i chciałbym to pobrać, czy ktos z was wie jak przywrócic powiadomienie o aktualizacji? Gdy wchodzę w ustawienia , aktalizacje i sprawdzam pokazuje mi że nie ma dostępnych aktualizacji.

Edytowane przez KunDun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi