Skocz do zawartości
po25

problem z cofnięciem systemu (nie można cofnąć systemu)

Rekomendowane odpowiedzi

po25

Witajcie

larka mamy w rodzinie od roku, nie robiłem żadnych modów bo to sprzęcik dziecka (3 lata), na gwarancji i z ubezpieczeniem. Już raz był na reklamacji bo wysiadł dotyk, 2 miechy go robili, po powrocie synek wygiął wtyk od ładowarki i zaczęły się problemy z ładowaniem. Tzn albo ładuje maks do 50% albo pokazuje że pełny, a jak włączysz to jest maks 10% na baterii. Dziś odgiąłem trochę ładowarkę i 1 raz od kilku miesięcy naładował się do 100 %. Ale chodzi jakoś ospale więc chciałem mu reseta zrobić systemu, niestety po resecie nie uruchamia się, wyskakuje info " the device enter fastboot mode please connect usb to pc or reset the device Waiting........"

nie wiem co jest wcześniej nie było problemu... wciśniecie reset powoduje uruchomienie tableta, niestety z całym zasyfieniem z marketu

byłbym wdzięczny za jakieś info co z nim jest nie tak i jak go przywrócić do ustawień fabrycznych a:)

Edytowane przez po25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    aaaaaaaaaaaaaa[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak kol wiek to wytłumaczyć ... bo widzę ze nie było w nim kombinowane to włącza się bootloader tak zwany nim zaflashujesz rom ... konsola recovery uległa uszkodzeniu i tablet nie odpali dopóty nie będziesz miał naprawionego .. jeżeli nie chcesz kombinować nad tabletem to lepiej oddaj go do naprawy widzisz android Linux to darmowe oprogramowanie i stety albo i niestety czasami takie jazdy z nim są

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi