Skocz do zawartości
Adammo

[3.062013] VJ CM10.1 | Jelly Bean 4.2.2 - v6.3

Rekomendowane odpowiedzi

linar10

Recovery 4ext

Format karty od nowa partycje

Full wipe (wszystko co jest najlepiej po dwa razy)

Instalka romu

I nie przywracamy żadnych danych, zainstaluj wszystko na czysto od nowa

To powinno pomóc

Tapatalk HD & Nexus 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timnet

ok, zmieniłem CWM 5 na 4EXT, poformatuje na nowo karte i zobacze. danych żadnych nie przywracam ;) a karte mam GOODRAM MICRO SDHC CLASS 10 16GB... wiem że powiecie że kiła, ale żeby karta miała aż taki wpływ na stabilność romu nawet przed przeniesieniem apek na a2sd? bo romy mi się wysypują zaraz po instalacji, a jak na teraz mam CM7.2.0.1 z int2sd i nic się nie wysypuje, chodzi bez zarzutu ;) powiedzcie jeszcze jak z partycją ext3 vs ext4, bo słyszałem różne rzeczy o tym ext4, że niby jest większa szansa utraty plików i wcale nie są szybsze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ext 4 jest podobno szybsza i bardziej stabilniejsza. Sam mam ja od poczatku i nigdy nie narzekałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timnet

no i du*a... zmieniłem recovery na 4ext, partycje ustawiłem ponownie, dałem sd-ext na ext4 i próbowałem już chyba ze 4 romy i wszystkie niestabilne. albo po samej instalacji niechce sie uruchomić do porządku, albo się uruchomi i przy wyborze języka już się zaczyna wieszać i restarcić :/ czy jestem skazany na GB?! :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie dotyczące tego ROMu .Mianowicie Tylko na ROMIE MIUI na andku 4.1.2 jestem w stanie wyłączyć całkowicie czujnik zbliżeniowy.

A na ROMach CM nawet po użyciu opcji wyłączenia tego sensora, on dalej działa. Tzn. Raz działa raz nie .

Macie jakieś rozwiązanie na ten Problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10
    no i du*a... zmieniłem recovery na 4ext, partycje ustawiłem ponownie, dałem sd-ext na ext4 i próbowałem już chyba ze 4 romy i wszystkie niestabilne. albo po samej instalacji niechce sie uruchomić do porządku, albo się uruchomi i przy wyborze języka już się zaczyna wieszać i restarcić :/ czy jestem skazany na GB?! :(

Nie zrobiłeś czasem partycji swap. W wątku o Rsk jest tutek jak robić partycje, w pierwszym poście. A druga opcja to że ci karta sd może siadać, spróbuj na innej

Htc One S & Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timnet

nie, swapa nie mam... a z kartą spróbuję wieczorem podmienić na tą którą dawali do desire, może faktycznie coś z kartą, bo już mi się pomysły dawno skończyły :/ chociaż w 4ext można sprawdzać partycje i nie wywalało żadnych błędów, no i tak jak mówiłem wcześniej, na CM7.2.0.1 nic się kompletnie nie wysypuje :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla zainteresowanych jest już wersja 4.6 ale nie ma jeszcze opisu zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wlodar

na 4.5 miałem kilka resetów tak bez powodu, przy 4.4 nie było tego, zobaczymy co tam nowego w 4.6 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na 4.6 miałem już kilka restartów bez powodu, trochę to denerwuje ale ogólnie rom bardzo przyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi