Skocz do zawartości
Adammo

[3.062013] VJ CM10.1 | Jelly Bean 4.2.2 - v6.3

Rekomendowane odpowiedzi

[MOD][CM10.1] Enabling Facebook Contact Sync In CM10.1 JB and maybe AOSP ROMs - xda-developers - tutaj mamy rzekomy fix tego problemu. W moim przypadku nie pomogło, może u was zadziała.

zrobiłem wszystko według instrukcji, nie jestem pewien jedynie czy poprawnie zrobiłem "change permission to 644".

zaczynam robić synchronizację kontaktów z facebooka, po czym wyskakuje błąd "W tej chwili występują problemy z synchronizacją. Synchronizacja będzie możliwa wkrótce". czy ktoś wie co należy z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruniu

Ile razy dziennie macie samoistne restarty?

Baterie zjada szybciej niż na mildwild

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pomoze ktos z iloscia miejsca? zaninstalowałem, potem terminal, aktywacja a2as, samoczynny restart i nadal mam 140 mb miejsca..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psone1

Ja nie mialem ani jednego samorestartu, testuje rom kilka dni, zastapilem tylko launcher oryginalny next launcherem, a bateria trzyma mi dluzej niz na CM 7.2, jakies 2 dni.

karol-ostr ---> a aplikacje nie instaluja sie na "nosnik usb" ? Z tego co mi wiadomo skrypt a2sd = APPS TO SD . Opcja umożliwiająca przenoszenie aplikacji na kartę pamięci i nie powieksza on pamieci wewnetrznej. Pamiec wewnetrzna powieksza INT2SD

Edytowane przez psone1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale nie wszystkie aplkacje da sie przeniesc i tym sposobem nie moge zainstalowac wszystkich jakie potrzebuje bo miejsca brakuje.. testuje od wczoraj, ani jednego restartu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktoś pomoże? jak uzyskać wiecej miejsca na aplkiacje? robie jak w instrukcji.. SU,a2sd Y N Y i nadal wszystko mi sie nie miesci..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari95

Musisz pobrać z 'Sklep Play' aplikację o nazwie 'Rom Manager' i na dole masz opcję tworzenia partycji (sd-ext) na karcie. Ja z tego korzystałem. Będzie wymagało sformatowania całkowicie karty pamięci ,a następnie po uruchomieniu wpisujesz w Terminalu : su / a2sd install / y / n / y . No i gotowe. :)

Czy tylko u mnie jest problem z każdą grą? Samuraii II , GTA III , GTA VC , NFS Hot Pursuit i NFS Shift ścinają się po czasie i dotyk nie reaguje. Po chwili się odwiesza i wymaga zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ext4 1024 mb a2sd zrobilem ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruniu
    Ja nie mialem ani jednego samorestartu, testuje rom kilka dni, zastapilem tylko launcher oryginalny next launcherem, a bateria trzyma mi dluzej niz na CM 7.2, jakies 2 dni.

ja mialem holo launcher i to chyba on powodowal restartu

wgralem next launchera, a odinstalowalem holo i nie ma restartow

fajny launcher ma jeszcze spb

co do baterii to tylko jeden dzien - noc ladowanie, wieczor 30%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi