Skocz do zawartości
linar10

INFO Romy Znalezione w Sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Choroba, spróbuję przeportować jakąś wersję z bazą 4.0.4, jeszcze tylko jakbyś podał jaki masz hboot. A tak poza tym to właśnie się pichci JB na S3 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zobaczę jaka jest różnica między hboot'em tym który jest domyślnie na fonach z Orange a tym Twoim, może da się to jakoś przeportować i odpalić u Ciebie i na innych urządzeniach z 4.0.4. Co do JB fakt ciekaw jestem co z tego wyjdzie bo to z kopii która w Chinach się pojawiła dla S3. Z tego co piszą ludki na xda to podobno działa ale to się okaże:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytalem wlasnie ze ten rom chodzi na hboocie 2.11 na 2.09 jest bootloop

Nie wrzucam go na telefon bo jest goly bez tweakow a wole vipera z tweakami :PP

Zanim pojawi sie jakis custom to tez troche potrwa.

Nie wiem co tam masz za kuchnie ale jak bedziesz mial aktualke do jb to tez sie z tym pewnie pobawisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też czytałem że są bootloopy ale z tego co tam jest zamieszczone to romu nikt nie deodexował ani nie grzebał w hboocie. Mi kuchnia od razu wykryła jakieś myki z hbootem i przerobiła automatycznie więc może być tak że zadziała poprawnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie de-odex leci (blech 4 rdzenie i 4gb ramu rady nie dają), później jeszcze skrypt do instalacji i będę testował czy działa :) A z 4.0.4 zobaczę czy da się przeportować wersję 1.6.0 ViperS bo to najbliższe chyba będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuchnia przemieliła cały rom i nic nie wypluła, w sensie nic zdatnego do użycia. Fakt rom się flashuje razem z kernelem ale na tym koniec, nawet wgrywanie kernela przez fastboot'a nic nie daje - fon łapie bootloopa i tyle go widzieli. Po próbie flasha nawet wersja którą sobie upichciłem nie chciała się poprawnie sflashować i musiałem przez fastboot wgrać boot.img. Na chwilę obecna odpuszczam sobie JB z Chińskich źródeł bo za dużo ryzyka z tym :) Jakbym nie daj Boże uwalił fon to nie wiem czy znajomy ma Riff box żeby przywrócić fon do życia :) Na razie skupię sie na przewaleniu 4.0.4 na fon z T-Mo :) Chyba że chcesz to podeślę Ci przewaloną wersję romu i sprawdzisz czy Ci się odpali bo u mnie nie idzie prawdopodobnie przez hboot :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tu masz link do JB w wersji de-odex z SU. Żadnych tweaków bo nie wiem czy będą działały zwłaszcza że u mnie się rom nie wgrywa poprawnie jak pisałem wyżej. W paczce zmodyfikowany hboot, ale jeszcze tutaj masz oryginalny tak na wszelki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec tak :

- zainstalowalem i wszystko dziala :D:D:D

- root jest

Jesli ugotujesz go z tweakami to tez powinien smignac

ale bootowal sie chyba z 5 minut. Wiec na 2.11 smialo mozna ladowac.

przydaloby sie kilka tweakow itd. itp.

Ale sukces jest napewno :D

Gratuluje i piwko leci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to wiadomo już dlaczego nie działało na moim sprzęcie:) Wgrywałeś domyślnego hboota czy tego 2go co podałem link bo chcę mieć pewność że nic nie skopałem w pliku :) Co do tweaków to muszę poszukać jak i co można zrobić bo nie mam zielonego pojęcia o tym z czym to sie je :) Dobra to już 2gi ROM który wypluła moja kuchnia :) teraz tylko to dopracować i będzie cacy :) BTW napisz czy Ci wszystko działa, np ten dźwięk co niby jest problem oraz czy łączy Ci się z wi-fi i sieciami komórkowymi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywalem z pierwszego pliku od Ciebie.Dzwiek dziala, kamera dziala wifi dziala, siec komorkowa 3g tez.Zadnych restartow, normalnie orginal Bosch :D

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi