Skocz do zawartości
Querilla223

Telefon zniekształca lub usuwa pliki przesłane na kartę pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna mam nowy telefon Sony Xperia SK17 Pro. Kupiłem do niego kartę pamięci 32 GB.

Jednak podczas przesyłania np. utworów pojawia się wiele problemów. Próbowałem wielu kombinacji:

- z Sony PC Companion, przez program Media Go, telefon w trybie przesyłanie multimediów: przesyłane utwory nie pojawiają się na telefonie

- Bez programu, telefon w trybie pamięci masowej: przesłane utwory są zniekształcone, czasami urywają się i zaczynają innym momencie lub nie da się ich odtworzyć

- Bez programu, telefon w trybie przesyłu multimediów: to samo co w poprzednim punkcie

Odkryłem, że Android tworzy na karcie pamięci wiele folderów o nazwach złożonych z bezsensownych znaków, których nie da się usunąć. Odkryłem też, że jeżeli sformatuję kartę i wrzucę tam swoje utwory, to wtedy przesyłają się prawidłowo. Jednak czasami gdy przesyłam w ten sposób zdjęcia, telefon twierdzi że w galerii brak elementów lub że karta SD jest niepodłączona.

Ponadto czasami gdy chcę skorzystać z aparatu, wyświetla się komunikat że jest to niemożliwe gdyż karta SD jest chroniona przed zapisem.

Proszę i pomoc i z góry przepraszam, jeżeli ten wątek jest niezgodny z regulaminem.

Edytowane przez Querilla223

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi