Skocz do zawartości
kvra

Brak możliwości zmiany blokada ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jak miałem na myśli wcześniej i teraz napisał to Falcontech. W ustawieniach zabezpieczeń można "wyczyścić dane logowania" ( jeśli nie korzystasz z innych certyfikatów). Potem reset telefonu i powinno być ok, przynajmniej przed chwilą zainstalowałem eduroam i zadziałało w ten sposób.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten sam problem, usunąłem go z zaufanych danych uwierzytelniających i z danych sieci, ale nie mogę go znaleźć w aplikacjach, mógłby ktoś mi powiedzieć pod jaką nazwą się tam znajduje?

z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fox33

Ja nie mam certyfikatow uzytkownika a dalej nie moge ustawic wylaczenia blokady lub przeciagniecia. Pomoze ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prz3m4s

Dokładnie jak miałem na myśli wcześniej i teraz napisał to Falcontech. W ustawieniach zabezpieczeń można "wyczyścić dane logowania" ( jeśli nie korzystasz z innych certyfikatów). Potem reset telefonu i powinno być ok, przynajmniej przed chwilą zainstalowałem eduroam i zadziałało w ten sposób.

W mojej Z3 pomogło wyczyszczenie danych logowania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ja także mam problem z brakiem możliwości zmiany rodzaju ekranu blokady, mam nieaktywny brak i przesunięcie z komunikatem "wyłączone przez arministratora..." Android M, nie instalowałem żadnych aplikacji wymienionych we wcześniejszych postach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EbO96

Witam. Ja też posiadam ten problem. Ma ktoś sposób na jego rozwiązanie? Powyższe sposoby nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiązałem  to przez odinstalowanie android system webViev, usunięcie danych logowania i potem w aplikacjach zatrzymałem pozycję - blokada klawiatury przez wymuszenie i pojawiła się opcja "brak" blokady ? 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz już to naprawione? Jak nie to włącz ustawienia > bezpieczeństwo > wyczyść poświadczenia  napisz czy zadziałało jak coś to mam jeszcze inny sposób

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Android 5.1 MyPhone Infinity II LTE

Ustawienia --> Zabezpieczenia --> Administratorzy urządzenia, i tu masz zaznaczone "Znajdź moje urządzenie", kliknij to i na następnym ekranie masz wszystko wyjaśnione co to robi, kliknij dezaktywuj na dole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi