Skocz do zawartości
taki_jeden

[4.1.2] Slim Bean 3.1.1 / Taki_jeden_rom (11.06.2013)

Rekomendowane odpowiedzi

slon11

po całonocnym wyłączeniu głosu ,rano po jego włączeniu i tak się nie pojawił tel byl dalej niemy ,reboot pomógł ,ale po tym reboocie tel wrocił do jakiś dziwnych ustawień ,jakby wrócił do połowy drogi mojej personalizacji i kilka rzeczy musiałem ustawić na nowo ,nie chcą się ustawić tapety z programu z tapetami ze sklepu. Zużycie baterii mniej więcej na poziomie 1,97% z tym że to jest wynik po nocy praktycznie wszystko powyłączane, więc w normalnym dniu użytkowania nie rokuje na rewelacje, testuje dalej ,ale chyba jednak wrócę do Quarxa 9.11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy używacie jakiegoś konkretnego kernela ? Czy zwykły rom ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi na slimdefy312 po nocy z włączonym wifi autosynchronizacją, widgetem pogodowym itd. średnie zużycie baterii wyniosło ok0,9 - 1,1%/h w trakcie dnia jak się bawię telefonem potrafi skoczyć do 25%/h ale to raczej typowe dla jb. nie zauważyłem żadnych lagów ani bugów. wydaje się dość dobrze dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luk222

O co chodzi z ta latarka jest zainstalowana a ikony brak. Ogolnie rom chodzi ok. Ciekawy bajer to UPDATE ME.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slon11

u mnie nie jest fajnie ,lagi na przychodzących połączeniach ,odbieram a tel dalej dzwoni, bateria nie wytrzyma 24h ,jedna tapeta tylko i to jeszcze brzydka a jak wspomniałem inne nie chcą wejść ,p.ole robie RSD i wracam na 9.11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Latarka faktycznie nie ma ikony ale w sumie nigdy z niej nie korzystałem. Zawsze ustawiam skrót na lookscrenie (przytrzymanie przycisku menu, home i/lub back) bo jest to najpraktyczniejsze żeby ją uruchomić. Jedyna wada, że tym romie dłużej się ona włącza niż u Quarxa.

*slon11

a robiłeś full wipe przed wgraniem romu?

U mnie połączenia i cała reszta działają bezproblemowo. Bateria przy oszczędnym użytkowaniu wskazuje mi po 24h 80%.

PS Przedwczoraj napisałem o aplikacji seeder a wczoraj już się zaczęły dyskusje w temacie Quarxa. Negan też wczoraj wydał aktualizację z wgraną tą aplikacją ;) Z informacji które znalazłem seeder odpowiada za szybsze uruchamianie/wznawianie dużych aplikacji. Dodam tylko, że jest do pobrania w Update Me > Tools

Edytowane przez taki_jeden

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Musial sie ktorys doczepic... wyedytuj ten post bo szkoda zeby znikl :-) jak z restartemi na najnowszym sb? Zdarzaja sie ?

Wysyłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slon11

*slon11

a robiłeś full wipe przed wgraniem romu?

U mnie połączenia i cała reszta działają bezproblemowo. Bateria przy oszczędnym użytkowaniu wskazuje mi po 24h 80%.

nie, tylko po cache i dalvik ,może te bugi to wina braku full wipe, ale do baterii się chyba to nie odnosi ?? ,od wczoraj jestem na 9.11 zużycie baterii 0,56 %/h :D dogram jeszcze seedera i będzie gites (chyba :D )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*miziel

Restarty miałem może ze dwa na początku gdy grzebałem w ustawieniach romu i sprawdzałem wszystkie opcje po kolei ;) ale nie były to restarty w sensie ponownego uruchomienia tylko od razu bootanimacja się pojawiała i zaraz wszystko wracało do normy. Teraz wszystko działa bezproblemowo, dalej jestem bardzo zadowolony, nic mnie nie denerwuje i nadal uważam go za najlepszy rom Jelly Bean pod Defy.

*slon11

A może jednak odnosi się też do baterii skoro i ja i użytkownik msu2krk (kilka postów wyżej) nie mamy problemów. Pewnie rom minimalnie większą ma prądożerność niż Quarxa 9.11 ale ok 2 dni przy normalnym użytkowaniu bateria powinna wytrzymać. No cóż każdy ma inne priorytety. Jeśli chodzi tylko o baterię to Quarx 9.11 najlepszy.

Edytowane przez taki_jeden

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Kusicie Panowie :P Ostatnio jak miałem SB to miałem non stop jakieś restarty itp (była to wersja kayanta najnowsza) dlatego mam pewne obiekcje...

To z tego co czytam lepiej zrobić full wipe, tak? To raz

Jak z tetheringiem wifi? Ktoś sprawdzał jak działa? To dwa

Siedzicie na zwykłym czy na jakimś Custom Kernelu? To trzy

Oczywiście chodzi mi o wersję 3.1.2. Dzięki bardzo za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi