Skocz do zawartości
taki_jeden

[4.1.2] Slim Bean 3.1.1 / Taki_jeden_rom (11.06.2013)

Rekomendowane odpowiedzi

miziel

No powiem Wam jest bardzo ok. Co rpawda dzisiaj nie używałem telefonu jakoś bardzo intensywnie ale jest wydaje mi się lepiej niż na quarxie z 30. I 0 restartów póki co! :) Narazie jestem zadowolony zobaczymy ile bd trzymał jak bd chciał np 3h tetheringu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ja również posiadam rom Slim Defy od wczoraj i jestem z niego naprawdę zadowolony. Mam jednak dwa pytania odnośnie ustawień: Czy istnieje możliwość ustawienia animacji wygaszania ekranu takiego jak w CM7 (konkretnie chodzi o animację tv)? Czy można dodać na ekranie blokowania skróty do opcji wyciszania telefonu lub ustawiania tylko wibracji? Przepatrzyłem wszystkie ustawienia i nie udało mi się nic znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakie jest na tym romie średnie zuzycie baterii na godzine?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, po paru dniach testu slim defy od UserDJ. Jestem zadowolony, chodź w moim subiektywnym odczuciu rom od Quarxa sprawiał wrażenie działającego lepiej. Wracając do Slima - bardzo wygodny w użytkowaniu, na co dzień daje sobie radę i działa poprawnie. Odblokowywanie, rozmowy, wybudzanie ekranu podczas połączeń przychodzących - wygląda ok. Jedynie tylko raz mi się zawiesił cały jak skończyłem rozmowę, wyciągnięcie baterii pomogło i wrócił do normy. Używam lunchera nova i nabrał nie co lekkości działaniu, a przynajmniej mi się tak wydaje. Gier nie odpalałem bo nie używam swojego telefonu do tego. Natomiast słucham muzyki często na poweramp i bateria daje radę trzymać do 1 dnia. ;) Zresztą ten od Quarxa podobnie - może nie co krócej. A ogólnie myślę że można go polecić, najlepiej wgrywać na czystym froyo - zawsze to pewne że wszystko jest ok, jak to już wspominali nie raz inni użytkownicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Satin
    Już ktoś na forum miał podobny problem przy romie Quarxa. Z tego co pamiętam pomógł format karty z poziomu telefonu (Ustawienia>Pamięć>Wyczyść kartę SD). Przed tym warto zrobić kopię danych z karty.

Dzięki wielkie za pomoc, rada pomogła.

Przy okazji zrobiłem sobie porządek na karcie SD, na co nigdy nie miałem czasu.

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

* AndrzejM123

Co do wygaszania ekranu to też nie zauważyłem takiej opcji.

Jeśli chodzi o wyciszanie na ekranie blokady to również raczej się nie da. Szybko można wyciszyć telefon poprzez power menu.

* grz3chubak

każdy inaczej używa telefon i inaczej wygląda zużycie baterii. Można rozładować w poł dnia albo i 3 dni pociągnie przy oszczędnym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Niestety drenaż baterii spory i random reboot multum ich. Ale one to są winą patcha na simlocka obstawiam...

---------- Post dołączono o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

dobra njapierw spróbuję wgrac slima z 17.11 ;) zobaczymy :)

Edytowane przez LukaszK
    L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może kernel JellyX z UpdateMe lepiej działałby z patchem na simlocka?

PS Ciekawe motywy też są w UM. Szczególnie spodobał mi się Azure Blue ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wychwyciłem na swoim bug nie wiem jak u was, ale u mnie podczas rozmów czasami potrafi połączenie zerwać i po chwili podświetla się ekran na rejestrze rozmów. Telefon cały czas przy uchu, a tu nagle takie numery - no nie jest to zawsze, ale trochę irytuje. Macie jakiś na to patent, od Quarxa tak mi się nie działo. :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dr0w

Witam.

Zainstalowałem ten rom, wszystko śmiga, jest cacy. Wcześniej miałem quarxa, przed instalacją SlimDefy zrobiłem full wipe.

Mam jednak bardzo głupi problem: nie mogę znaleźć owego update me. w aplikacjach nie ma, w ustawieniach ass również(nie ma tam również opcji About). Apka widnieje na liście uruchomionych, jednak w żaden sposób nie potrafię się do niej dostać. Na jakiejś stronie o slimbean było, że znajduje się właśnie w tym menu ass, jednak jak już wyżej wspomniałem, nie widzę go tam. Może mnie ktoś oświecić co jest nie tak? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi