Skocz do zawartości
ReDi

ROM [JB-JOP40D][Unofficial] Cyanogenmod 10.1 (Android 4.2.1 jellybean)

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie przez bluetooth, w radiach samochodowych (sprawdzałem na fabrycznych radiach w Mitsubishi ASX oraz w Renault Megane), jakość jest doskonała. Pełna gama tonów. Nie zwróciłem uwagi na straty jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to prawda nie ma utraty dźwięku jest gitarka, wypróbowałem kilka romów w tym pacman v21 i ten działa najlepiej, tam na przykład nie działa GPS a pisze ze powinien i problemy z lokalizacją, a tu dostajemy Czysty rom 4.2.2 ja wgrałem: gapps-jb-20130301 i jest pięknie:) pozdrawiam

Jeszcze jedno pytanie do kolegów którzy mają tego roma:) mam delikatny problem z Lclock nie daje mi lokalizacji i dlatego nie widzę pogody u siebie w mieście czy też macie taki problem?

Edytowane przez michael3215

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Która wersja jest najnowsza:

[Rom] 04-04-2013 [JDQ39][unofficial] Cyanogenmod 10.1 - xda-developers

czy

CyanogenMod Downloads ?

Druga sprawa czy ktoś przypomni mi jak to wgrać z karty pamięci na tel ? mam już chyba wgrany Cyanogenmod 10.1 ale ta z xda chyba posiada jakieś usprawnienia a ja troszkę zapomniałem co i jak wybierać z bootloadera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc, ściągnij sobie room z pierwszego posta tam masz tez gaaps które się przydadzą:) i po kolei robisz tak:

1. Robisz backup rzeczy z telefonu na przykład "MyBackup"

2. Wrzucasz Room oraz Gapps na kartę SD

3. W bootloaderze wybierasz Recovery i jak już tam będziesz dajesz na Wipe i dajesz na opcje wipe data/ factory reset

4. Jak zrobisz pkt 3, w revovery dajesz na install for sdcard następnie choose zip from sdcard wybierasz na room robisz Flash i tak samo z gapps.

5. Cieszysz się nowym roomem:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NiTe

Witam,

Działa wam w najnowszej odsłonie tego romu GPS, u mnie w programie GPS Status szuka satelit bez skutku i na górnej belce nie pojawia się nawet ikonka GPS. Zastanawiam się czy tylko ja mam taki objaw?

Niby w Changelog'u jest GPS fixed.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam

Która wersja jest najnowsza:

[Rom] 04-04-2013 [JDQ39][unofficial] Cyanogenmod 10.1 - xda-developers

czy

CyanogenMod Downloads ?

Druga sprawa czy ktoś przypomni mi jak to wgrać z karty pamięci na tel ? mam już chyba wgrany Cyanogenmod 10.1 ale ta z xda chyba posiada jakieś usprawnienia a ja troszkę zapomniałem co i jak wybierać z bootloadera.

Kolego to jest najnowsza wersja :)Index of /rom

Chodzi Tobie konkretnie o instalację tego ROM-u ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolego to jest najnowsza wersja Index of /rom

Chodzi Tobie konkretnie o instalację tego ROM-u ?

Dokładnie:

Index of /rom --> CM 10.1/ --> i wybrać plik romu do ściągnięcia czyli:

Index of /rom/CM 10.1

i plik cm-10.1-20130404-UNOFFICIAL-ace.zip

jest jeszcze cm-10.1-20130404-UNOFFICIAL-ace.zip.md5sum ale nie wiem co to.

Nie wiem czy w tym romie nie naprawili problemów z GPS bo u mnie też nie znajduje fixa.

ps.Michael3215 bardzo dziękuję !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnij dokładnie tego http://nextgenerationgaming.net/rom/CM%2010.1/cm-10.1-20130404-UNOFFICIAL-ace.zip

I GAPPS dograj na kartę pamięci i przez Recovery zainstaluj ....

---------- Post dołączono o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Z ciekawości zainstalowałem najnowszą wersję tego ROM-u i GPS śmiga pięknie :) satelity wykrywa w mgnieniu oka .... Jednak jak zawsze u mnie na DHD nie działa nadal wysyłanie MMS-ów :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NiTe
    Ściągnij dokładnie tego http://nextgenerationgaming.net/rom/CM%2010.1/cm-10.1-20130404-UNOFFICIAL-ace.zip

I GAPPS dograj na kartę pamięci i przez Recovery zainstaluj ....

---------- Post dołączono o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Z ciekawości zainstalowałem najnowszą wersję tego ROM-u i GPS śmiga pięknie :) satelity wykrywa w mgnieniu oka .... Jednak jak zawsze u mnie na DHD nie działa nadal wysyłanie MMS-ów :(

Dzięki za odpowiedź, czy u Ciebie w momencie jak działa gps wyświetla się jego ikonka na górnej belce?

Jakbyś mógł mi jeszcze napisać z jakiego radia korzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zwróciłem uwagi czy pokazuje ikonkę. Niestety wywaliłem już ten ROM-ik ale sprawdzić możesz programem GPS TEST ściągnij go ze sklepu. Radyjko 12.56.60.25U_26.10.04.03_M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi