Skocz do zawartości
macq88

Kiano dual 10.1 core 3G + klawiatura bluetooth - problem z polskimi znakmi

Rekomendowane odpowiedzi

macq88

Witam,

Mam tablet kiano dual 10.1 core 3g, podpialem klawiature fizyczna na bluetooth. Wszystko dziala oprocz polskich znakow.. probowalem juz sposobu z aplikacja polska klawiatura programisty, ale bez rezultatu.. czy ktos ma jakis pomysl? chcilbym aby polskie znaki wpisywaaly sie z altem.. prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli owa klawiatura bluetooth jest podobna do tych wszystkich etui-klawiatur na microUSB to raczej nic nie zdziałasz. W ich przypadku nie mają wsparcia dla polskich znaków, podobnie może być z Twoją klawiaturą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długo miałem ten sam problem, az w końcu z przyjemnością zapłaciłem kilka złotych za External Keyboard Helper Pro. Zadziała na pewno :). Mozna wyprobowac wersję demo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o klawiaturę Bluetooth do tabletu, czy inne klawiatury BT do PC też będą współgrać z tabletem? Interesuje mnie zakup Kiano Core 10.1 3G i klawiatury Logitech K400, najlepiej właśnie żeby współgrała z Kiano jak i z lapkiem.

Edytowane przez SeBoLeX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi działa z klawiaturą dedykowaną do ipada bez prawego ALT. Polskie znaki mam z lewym Alt. Program jest bardzo konfigurowalny i mysle, że z kazdą klawiaturą będzie współpracował. Ktoś z użytkowników podpowiedział ten program łącząc jakąś chińską klawiaturę BT z szacownym ;) Kiano. To jest uniwersalne narzędzie bez dedykacji do konkretnego typu klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi