Skocz do zawartości
MrReynevan2

[A500]Crash tableta przy logu ACER - co teraz?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Ostatnimi czasy postanowiłem przenieść się z Custom ROM'a od TegraOwners (ICS 4.0.4) na Jeilytime X. Pobrałem paczkę, wykonałem wszystko, co było w instrukcji (oba wipe'y, następnie "install .zip from sdcard), zainstalowałem GApps i zrobiłem reboota.

I czym to skutkuje? Tablet przestaje reagować na cokolwiek przy logu ACER.

Hard reset nie dochodzi do skutku, ponieważ następuje crash zanim proces dobiegnie końca.

Recovery odpala się tylko czasem.

Jakieś pomysły/porady? Byłbym bardzo wdzięczny ;)

@Edit: Mój mistejk - Recovery odpala się zawsze, lecz wymaga małych przygotowań do poprawnego działania, so teraz już nikt mnie nie powstrzyma przed dłubaniem na własną rękę, dlatego proszę o szybką odpowiedź ;)

Edit2: No cóż, wróciłem na stockowego Rom'a od Acera.

Ale jest pewna rzecz, której się dziś nauczyłem, wam też radzę:

ROBIĆ BACKUPY TRZEBA!

Pozdrawiam i radzę się zastosować ;)

Edytowane przez MrReynevan2
    Odkryłem Amerykę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kirek50
    Witajcie!

Ostatnimi czasy postanowiłem przenieść się z Custom ROM'a od TegraOwners (ICS 4.0.4) na Jeilytime X.

Podstawową sprawą jest fakt, że JellyTime wymaga bootloadera ICS. ROM-y TegraOwners takich wymagań nie mają (pracują też z bootloaderem HC - notabene chyba lepiej niż z ICS), więc być może masz jeszcze bootloader HC. Powodów może być jeszcze kilka, ale za mało podałeś danych...

Nawiasem mówiąc, JellyTime to przerobiony Pjsport's ROM z kilkoma dodatkowymi aplikacjami i własnymi grafikami autora - przećwiczyłem eksperymentalnie w listopadzie. Moim zdaniem jednak ROM Thora z TegraOwners jest szybszy, działa bardziej bardziej płynnie i stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi