Skocz do zawartości
Takaszi

[MOD] Potencjalny sposób na lagi [APK] Seeder entropy generator to provide significant lag reduction

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taki wątek [APK] Seeder entropy generator to provide significant lag reduction - xda-developers .

Ktoś to próbował? Jakie są Wasze opinie, sam mam wątpliwości, a do tego bateria.

Trzeba zainstalować aplikację Seeder-1.0alpha6.apk, do pobrania na stronie wątku.

Istnieje też metoda alternatywna opisana tu,

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=36226518&postcount=331

Za bardzo nie ogarniam tematu, więc może ktoś biegły to zaopiniuje? :cool:

Edytowane przez Takaszi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ghul21
    wykrzyk.png Temat jest niezgodny z Regulaminem Działu ROM'y & Modyfikacje.

Popraw go w ciągu 24 godzin!
    W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.
    fxggjdfgjdj[/WARNR]

Ja mam zainstalowane i testuję

[ATTACH=CONFIG]34224[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]34225[/ATTACH]

Będę mógł się wypowiedzieć za kilka dni.

Popraw temat , nadaj odpowiednią nazwę, prefiks oraz proces instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buhh69

Czytałem ten wątek i opinie są podzielone. Niektórzy mówią, że bateria krócej wytrzymuje i nie pojawia się żaden lag wyświetlacza przy wciskaniu Home button. Ja kiedyś tego próbowałem, ale zmieniłem za chwilę ROM. Poczekam, aż ktoś kto dłużej testował się wypowie. Poza tym przy pobieraniu pliku z linku z forum Xda, pobieramy rozszerzenie .zip a nie .apk. Jeśli .zip to wgrywać przez CWM? Zmieniłem wtedy rozszerzenie pliku z .zip na .apk i normalnie się zainstalwoało. Ale tak jak piszę - nie testowałem tego dłużej. Miałem to zainstalowane może 1 dzień. Poza tym jeszcze w aplikacji jest bug, o którym piszą na forum Xda - w aplikacji pokazuje, że jest wyłączona. Tzn. jeśli zaznaczymy, żeby ją włączyć status się zmienia na wł., ale jak wyłączymy i włączymy ponownie aplikację to pokazuje status wył. Status trzeba sprawdzać poprzez Terminal (widać na screenach ghul21 powyżej ).

Poczekam na wypowiedź ghul21 na temat aplikacji - jeżeli będzie zauważalna różnica w działaniu bez dużego obciążenia baterii to wypróbuję to jeszcze raz. Jeżeli zyski będą znikome a tym bardziej, jeżeli będzie to widocznie wpływało na żywotność baterii to raczej zrezygnuję z testów......

ghul21 - i jak testy? Możesz coś powiedzieć?

Edytowane przez buhh69
    odświeżenie wątku i zapytanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam jestem ciekaw waszych opinii. Mi po uruchomieniu mam wrażenie, że szybciej baterie zjadało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buhh69

ghul21? Możesz już coś powiedzieć? Jak z baterią? Szybciej zjada czy to efekt placebo :) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuciłem Seeder_v7.zip przez CWM. Odpalam Android Terminal Emulator i otrzymuję takie menu:

post-158315-14255717957099_thumb.png

Jak zmienić "off" na "on" i "No" na "Yes"?

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic to nie daje na S3. Próbowałem różnych wersji i zero jakiekolwiek zmiany.

UP, 1 enter, 2 enter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej ocenie nie ma cudownych modów, aplikacji, które dodałyby skrzydeł naszym galaxy i definitywnie pozbawiły ich lagów; Takie kwiatki jak ten, czy inne superchargery, thunderbolty, moim zdaniem, nie działają; Dają nic, bądź niewiele; testowałem to, i co dostawałem w zamian, to często jeszcze większe lagi... no chyba, że coś źle instalowałem, ale zarzuciłem poszukiwania i dałem sobie spokój biorąc ten telefon takim, jakim jest...

dopóki nie wyjdzie jakiś naprawdę dopracowany soft, ciągle będziemy mieli lagi w kontaktach, dialerze czy wiadomościach; i trzeba się z tym pogodzić;

Albo zainstalować 4.2...tu chyba jest inaczej (sam nie testowałem - bo 4.2 nie ma wielu z udogodnień Samsunga)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi szybciej bateria sie rozładowuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ikar39

Nic ten mod nie daje na sgs3,ale wygrywałem kiedyś go do asusa transformer i miałem wrażenie że przewijanie pulpitów przeyspieszyło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi