Skocz do zawartości
maciek

synchronizacja z facebookiem nie dziala.

Rekomendowane odpowiedzi

maciek

Witam,

Uzywam Hero w wersji 2.1, w pewnym momencie zauwazylem ze mam nieaktualna liste kontaktow z facebooka, mialem pare nowych numerow tel. pare nowych osob na fejsie i w celu zaspokojenia swojego widzimisie chcialem te kontakty polaczyc, niestety ich 5am nie bylo, pomimo znacznego czasu od ich dodania, tak samo zdjecia ktore juz posiadalem przypisane do kontaktow sie nieaktualizowaly. W takim razie zaczalem grzebac na forum, ale nic nie rozwiazywalo mojego problemu. Postanowilem usunac konto facebook z synchronizacji i dodac je na nowo, co zaowo owalo zupelnym brakiem kontaktow i zdjec,z facebooka. Czy ktos wie jak temu zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maciek

Niestety, juz to robilem i nic sie nie dzieje. Tak samo wszystki sparowane kontakty z facebookiem juz nie sa polacone. Natomiast ja jako ja jestem polaczony, dziala wszystko , zdjecie moje z fejsa jest, innych niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maciek

Czy na prawde tylko ja mam z tym problem? Pomozcie prosze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie, ja mam podobny w zasadzie taki sam, nie odświeżają mi się zdjęcia ludzi z FB oraz jak dam na Aktualizacje I Wydarzenia i w Aktualizacjach mam jakąś listę i kliknę na kogokolwiek to pokazuje mi że nie znaleziono kontaktu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maciek

Witam,

Przepraszam ze odgrzewam temat, ale znalazlem czesciowe rozwiazanie tego problemu :

Z telefonu wywalamy wszystkie aplikacje facebookowe, odlaczamy profil z telefonu, logujemy sie przez komputer na facebooka , z listy aplikacji wywalamy wszystko co HTC i Android , laczymy ponownie telefon z facebookiem i klikamy aktualizacje. U mnie zadzialalo , kontakty sciagaly sie bardzo powoli, wczesniej przy odlaczeniu zniknely wszystkie zdjecia pobrane z FB itp. , ale lista teraz sie zaktualizowala, jednorazowo, robilem to ok. miesiac temu , w tej chwili nie aktalizuje mi znowu i czas to chyba powtorzyc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi