Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
zoidberg96

Brak dźwięku powiadomień sms

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem. Nie dziala mi powiadomienie dzwiekowe sms(wszystkie inne powiadomienia dzialaja), jest tylko wibracja. Robilem reset i dalej to sam. W ustawieniach sms jest wszystko tak jak powinno. Z gory dzieki za pomoc

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
upel

A nie masz włączonego tego trybu cichego w nocy, żeby w nocy dźwięku nie było? Bo podobno o z tym są cyrki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
noexde

raz tak mialem, ale w moim przypadku pomogl reboot telefonu i wszystko ok :)

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez noexde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
laress

Witam

Nadal macie ten problem? Mam telefon zaledwie od wczoraj i owy problem mi się pojawił. Pomaga jedynie restart telefonu ale na dluższą metę zaczyna już to denerwować.

Da się to jakoś naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
noexde
Witam

Nadal macie ten problem? Mam telefon zaledwie od wczoraj i owy problem mi się pojawił. Pomaga jedynie restart telefonu ale na dluższą metę zaczyna już to denerwować.

Da się to jakoś naprawić?

Czasem ale malo kiedy, pomaga wejscie w ustawienia - dzwiek - glosnosc i tam zmiejsz zwieksz glosnosc powiadomienia powinno byc ok ,lepsze to niz reboot tel :P

LG Optimus P760 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

laress, jak masz telefon ,,od wczoraj '' to zrób Powrót do Ustawień Fabrycznych...:!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mice92

Mam podobny problem (nie chce zakładać nowego tematu). SMS itd. działa ok, ale jeśli przychodzi powiadomienie z Facebook'a i z innych źródeł mam samą wibracje. Jak i co ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
laress
laress, jak masz telefon ,,od wczoraj '' to zrób Powrót do Ustawień Fabrycznych...:!:

Nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wchodziłeś w ustawienia sms? tam możesz sobie przypisać dźwięk dla wiadomości sms, może masz zmieniony z domyślnego?

A sorry nie doczytałem, to może zobacz na jakiej innej aplikacji do sms czy będzie to samo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
laress

Właśnie mam ustawiony dźwięk sms normalnie, ale problem pojawia się przy ogólnych powiadomieniach, bo nie ma dźwięku nawet jeśli używam guzików głośności na ekranie głównym. Dzieje się tak losowo. Może jakaś aplikacja to powoduje? Nie mam zielonego pojęcia

Dźwięk połączenia przychodzącego normalnie jest.

Edytowane przez laress

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi