Skocz do zawartości
bagins82

Moja piłka nożna w markecie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Przy podaniach sprawdzane jest czy ktos jest pomiedzy, jezeli jest to pilka automatycznie idzie gorna

,ale zawsze moze ktos wbiec pomiedzy.

To co moge zrobic to zwiekszyc kąt sprawdzania czy idzie gorna, sadze ze jakos po weekendzie (jak bede mial czas) wypuszcze update z malymi zmianami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UPDATE! :)

Poprawilem grafe, dorzucilem foule, (rzuty wolne, karne). Poprawilem troche błędów.

Ściągać! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jata

faule dodane..;)

sprawdze..;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja w ta gre ciagle gram na wykladach bardzo mi sie popodoba :-).

-jezeli gra mialaby multiplayer, to byloby po prostu bosko - obojetnie, bluetooth, wifi, 3g obojetne :-)

-jezeli robie dlugie podanie wrzutke- nie wiem czy to rozroznia jakos ta gra- a jezeli nie to moza by to wprowadzic nie wiem - za pomoca jakiegos gestu- fajna bylaby mozliwosc strzelu z glowki.

-ogolnie gra super, jestem ciekawy swoja droga czy daloby sie zrobic androidowego clona sensible soccer z amigi to bylby ogien :D.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Wildfire i u mnie nie wyświetla twojej gry w markecie oraz nie mogę zainstalować jej z appbraina, co chyba znaczy że nie jest przeznaczona dla mojego fona... Bardzo proszę poradź coś na to :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wildfire ma mniejsza rozdzielczosc niz wiekszosc telefonow z androidem. Wiec zeby aplikacje dalo sie sciagnac i zainstalowac na nim, trzeba zaznaczyc gdzies (nie pamietam czy w ustawieniach aplikacji czy juz w markecie) okienko ze aplikacja nadaja sie na 'small screens'. To nie jest problem jezeli chodzi o sam ekran rozgrywki, ale musialbym przeprojektowac czesc menusow, bo przy malej rozdzielczosci pewnie zaczelyby sie rozjezdzac.... Zobacze przez weekend czy da sie cos z tym zrobic.

---------- Post dołączono o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Multiplayer - mysle o tym caly czas.. pokonsultuje sie z... google i moze niedlugo zaczne prace.

"fajna bylaby mozliwosc strzelu z glowki." - Strzalu z glowki nie ma ... ale jest strzal z 'pierwszej'. Jezeli podajesz do kogos i zrobisz gest strzalu zanim on jescze pzryjmie pilke to wali wtedy z pierwszej, szybciej tez ustawia sie wtedy w strone bramki - przez co trudniej zabrac pilke takiemu zawodnikowi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie gierka super tylko przed chwilą miałem taki problem, że strzeliłem w stronę bramki i piłka przeleciała chyba nad bramką, bramkarz poszedł po nią i już tam został. Nic się nie dało zrobić, a czekałem chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, a moglbys opisac najdokladniej jak mozesz jak to sie stało? Jaka była ikonka w lewym górnym rogu? Czy bramkarz po nia szedl czy już ją chwycił? Przyznam ze cos takiego nie zdazylo mi sie ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bramkarz poszedł po nią tak jakby była za polem, chwycił ją i już tam został, a jaka była ikonka to nie zwróciłem uwagi. Na razie takie coś mi się już nie zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jak ida prace na trybem multiplayer :-) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi