Skocz do zawartości
bagins82

Moja piłka nożna w markecie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gomi

Gra świetna ;) Troszkę ją musisz dopracować bo czasem włanie bramkarz ucieka i nie wraca, ablo przy karnym staje obok bramki. Ale ogolnie gra sie super ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie nie idą :( a to dlatego ze gra niedlugo bedzie dystrybuowana w pewnym daleko wschodnim kraju :) I musialem poprawic pare rzeczy pod zyczenie. Narazie zajmuje sie dorabianiem karnych na koniec spotkania i normalnej dlugosci dogrywki. Potem dopiero pewnie zabiore sie za MP (chyba ze wyskoczy mi cos innego)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warta uwagi, jeszcze klika poprawek i gra bedzie zawalista 9,999/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawil sie nowy update, ze zmienonym menu, poprawiono pare rzeczy.

Dodałem też dwie nowe druzyny...

Ale najwazniejsze jest to ze gotowa (ale jeszcze niedostepna) jest wersja WIFI :), gdzie po lokalnej sieci (albo jezeli telefon ma HotSpota (jak wildfire) to mozna w polaczniu bezposrednim, np w pociagu), rozegrac meczyk 1 na 1 :).

Mecze są bardzo emocjonujące :)

Zastanawiam sie tylko nad formą dystrybucji:

- płatna na markecie (poprzez jakas zewnatrzna firme, ktora daje taka mozliwosc)

- wersja z upierdliwymi reklamami w trakcie rozgrywki (patrz: AngryBirds)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bajor
    - wersja z upierdliwymi reklamami w trakcie rozgrywki (patrz: AngryBirds)

a powiedz mi jak wyglada opcja wynagrodzenia za aplikacje w ktorej sa reklamy? Dostajesz pieniazki za kazde pobranie gry, czy za kazde wlaczenei gry i polaczenie sie jej z serwisem reklamowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z serwisu reklamowego AdMob. Kasa naliczana jest za kazde klikniecie na reklame i jest smiesznie mała. Moze jakby pojawily sie upierdliwe reklamy w trakcie samej rozgrywki, to ludzie wiecej by klikali .. przypadkowo (i kasa bylaby wieksza), co zaczeloby ich wkurzac i moze skloniloby do kupienia wersji bez reklam.

Gdyby moznaby bylo z Polski gre umiescic w markecie na sprzedaz (bo jak na razie mozemy tylko gry udostepniac za darmo), to zrobilbym to bez wahania. Teraz musze chyba wykombinowac to przez zewnetrzna firme z innego kraju, ktora jakis procent bedzie brala dla siebie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bajor

ewentualnie mozesz rozkminic 2 wersje, jedna podstawowa z reklamami czyli np to to teraz jest zrobione, a druga platna z dodatkami i ta z dodatkami bedziesz rozwijal. Ale to moja sugestia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi