Skocz do zawartości
Anynka

Złe posortowanie smsów po backupie z Xperia x10i na Xperia Acro S

Rekomendowane odpowiedzi

Anynka

Używając MyPhoneExplorer zrobiłam wcześniej backup smsów z Xperii X10i, jednak teraz, gdy przeniosłam smsy wszystko wygląda w ten sposób, że smsy są poukładane:

1. najnowsze wiadomości, dobrze posortowane (nadawca - odbiorca), wysłane przez/do Xperii Acro S między 1 a 4 stycznia są na samej górze - na samym początku listy i aby je przewinąć, trzeba ok 1 min...

2. starsze wiadmości (z Xperii x10i - 15 listopada 2011->31 grudnia 2012) są na samym dole (na początk listy) - wyświetlają się pierwsze, no i wyświetlają się wszystkie wysłane przez nadawcę ( ale idąc (w górę) od 15.11.12, potem 16.11.12 itd. ) a potem wysłanę przeze mnie, nie jest zachowana kolejność, nadawca, ja, nadawca, ja

do wszystkiego są daty, godziny i minuty...

3. Konwersacje są ułożone prawidłowo, jeśli chodzi o nadawców

Ponieważ do wszystkiego są daty, godziny i minuty poszukuję jakiejś apki, która by poukładała to wszystko od najsatarszych do najnowszych wiadomości

(tak próbowałam wyszukiwarki, ale http://forum.android.com.pl/f243/nieprawida-owe-sortowanie-smsa-w-57060/ HandCent sms nie widziałam, żeby miał funkcję sortowania, a i po jego zainstalowaniu nic się nie zmieniło)

z góry dziękuję za pomoc :)

P.S. nie było żadnego problemu z backupem kalendarza.

Edytowane przez Anynka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !Do backup-a sms polecam sms backup + restore można znaleźć w google play, potrzebny jest dostęp do neta i konto w gmail. szybko i wygonie, sms nie mieszają się, dodatkowo gdy chce się zrobić ponownie backup program dodaje tylko nowe wiadomości bez konieczności wrzucania wszystkiego od nowa.(np. mamy 400 doszło 50 to program wrzuca tylko 50, gdy chcemy odzyskać sms klikamy na przywróć i mamy 450 wiadomości)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi