Skocz do zawartości
radomir

Streak Droid-FROYO

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba coś się źle wgrało spróbuj jeszcze raz wgrać clockwork w trybie fastboot,tylko pamiętaj o tym ponieważ inaczej system nie zapamiętuje zmiany recovery:

adb shell (or adb-linux shell or adb-mac shell)

su

mount -o remount,rw /dev/block/mtdblock6 /system && rm /system/etc/install-recovery.sh && mount -o remount,ro /dev/block/mtdblock6 /system

exit

exit

po wybraniu opcji update from .pkg jest chwilę czarny ekran,pokazuje się mały napis ANDROID i po chwili odpala się menu recovery.

W razie co podaję link do ściągnięcia recovery.

2.5.0.1-streak-clockworkrecovery.zip

Edit:

Dzisiaj ma być dostępna nowa wersja v0.4 z poprawkami dla marketu.

Edytowane przez radomir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Po 1 dniu walki w końcu udało mi się wgrać Androida 2.2 update 3. Musiałem fleszować dwa razy po za pierwszym razem urządzenie tylko się restartowało. Romik chodzi elegancko, błędów nie znalazłem. Jedyny problem to klawiatura swype v. 1.60 cos tam - niestety nie działa. A była to jedyna klawiatura w pełni działająca z polskim słownikiem.

Radomir - dzięki za pomoc umieszczając dokładny opis dot. instalacji tu na forum. Pozdrawiam

To się pospieszyłem - dzisiaj wyszła nowa wersja 1.0 Released

Edytowane przez dstanek2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli się pospieszyłeś to robisz wszystko tak jak wcześniej jedynie nie rób wipe to zostaną wszystkie twoje ustawienia,programy itp.

Już widzę ważną poprawkę w wyglądzie czarnego notification bar,w czym rzecz w poprzedniej wersji czcionka była biała na jasnym siwym tle i przez to nieczytelne.Teraz zmieniono kolor czcionki na czerwony i super to wygląda.

Nie zrobiłem u siebie wipe i market niestety nie działą jak trzeba i nie widac wszystkich aplikacji,no cóz bez tego się jednak nie obejdzie.

Edytowane przez radomir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Radomir o co chodzi z tym wipe?

Zrobiłem update przez recovery ClockworkMod z karty - wszystko przebiegło tak samo jak przy update 0.3. Nie miałem żadnej dodatkowej opcji. Po restarcie Dell wstał ze wszystkimi zainstalowanymi programami i ustawieniami. Nic nie musiałem robić odnośnie ustawień. Market mi działa normalnie. Automatycznie pobrał zakupione przeze mnie aplikacje. Inne programy tez dają się pobrać. Więc????

Edit:

Kurde. Najpierw zadam pytanie a potem szukam. Wipe=Factory Reset

A dwa: nie mam skype w markecie! Chyba faktycznie nie wszystkie aplikacje są dostępne.

Edytowane przez dstanek2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że sam szybko znalazłeś odpowiedź;)

Miałem to samo żeby wszystko zachować nie robiłem wipe, i musiałem robić wszystko od nowa.

Nowa wersja wydaje mi się dobrze dopracowana,gps działa jak trzeba,wifi i sieć 3g również.

Dużym plusem jest poprawione działanie na baterii przy włączonym 3g,poprzednio bateria znikała w oczach a teraz mam od wczoraj jeszcze 71% więc porównywalnie do romów 2.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zrobiłem wipe I instalowałem wszystko od nowa. Romik zdecydowanie lepiej się mnie podoba niż2.1. Jednak ubolewam nad stratą klawiatury swype. Może ktoś rzuci linka pod w pełni działającego swype na naszego Della? Oczywiście na andka 2.2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na temat Swype znalazłem takie info żeby działał jak trzeba:

- download the latest apk.

- Using rootexplorer search for "libSwypeCore.so“ and delete it. You can also find it inside system/lib/libSwypeCore.so

- Install

the swype latest apk.

Sam jeszcze nie sprawdzałem więc nie wiem czy w 100% zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta metoda nie działa bo po pierwsze nie ma co kasować (takiego pliku nie ma) a po drugie w pełni działająca klawiatura z obsługą języka polskiego to 1.60. Niestety ta wersja nie działa na andku 2.2. Działającą wersją jest 2.44 ale z kolei ta nie ma obsługi słownika polskiego.

Edit:

Znalazłem klawiaturkę działającą na andka 2.2 w tym wątku: http://forum.android.com.pl/f216/swype-download-27188/ post 4 Swype 1.60.36.8214 WVGA PL EN-US non pl chars.apk użytkownika Dexter

Edytowane przez dstanek2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Browarek poleciał :zdrowko:

Teraz sam się też pobawię Swype bo od jakiegoś czasu używam SwiftKey i może się przestawię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi