Skocz do zawartości
Brociu

Telefon ciągle się restartuje, zmiana ROMu nic nie daje.

Rekomendowane odpowiedzi

Brociu

Jak w temacie. Koło piątku(CM10 alpha3) podczas normalnych czynności, fon się zresetował(ROM ten miałem koło dwóch miesięcy i bez problemów). Powtórzyło się to parę razy, więc wczoraj wgrałem PARANOID bazujący na alpha4, ale dalej to samo. Dziś po KPE-->LF2-->ROOT i CWM problem dalej występuje, telefon po włączeniu pochodził minutę i wyłączył się, wpadając w bootloop :/

Obstawiam że może to być wina płyty głównej, w każdym razie chciałbym zrobić coś żeby po prostu działał, bo 3510i mi się nie uśmiecha.

Pozdrawiam, Brociu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w 2.3.6 KPE też tak się zachowuje?

Bo co jak co, ale w tym dziale Tobie nikt chyba nie doradzi, bo to Ty zawsze radziłeś.

Nie wiem, co może pomóc. Może zobacz jak będzie chodził bez roota i CWM. Na zwykłym stabilnym 2.3.6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brociu

No właśnie chwilkę pochodził bez dodatków LF2 i też był jeden reboot, znalazłem sposób na xda, w podobnym temacie, zobaczymy :)

UPDATE:

Sposób z xda na razie działa, zobaczymy co będzie później. Jak pochodzi stock bez problemu ze dwa dni, to robię resztę(root i CM10).

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2083187

Edytowane przez Brociu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colt83

Bartekar dobrze Ci radzi... posiedz na zwyklym KPE i nie aktualizuj ani nie rootuj.

Jesli problem wystepuje na ROMie stockowym, wtedy dopiero dzialaj i mysl dalej...

++ pełen wipe przed i po wgraniu ROMu. Format kart SD. A najlepiej wyciagnij karte, bo moze ona sama powoduje zwiechy (15% szans ale jednak...). Osobiscie wyciagnalbym karte SIM i SD, wrzucil KPE zrobil wipe i format, nie wgrywal zadnej apki. Zostawilbym tel na pare dni (miedzy czasie klikajac cos w necie). Jesli jednak nie nalezysz do cierpliwych, zrob choc podstawowe czynnosci jak KPE i format

Good luck

---

A .... i pamietaj ze alhpa 4 robi repartition conv. czy cos takiego. Powrot do stockowego romu dhiru opisal na xda (inaczej moga byc.... bootloopy ;D )

Edytowane przez colt83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje ze to wina kernela sproboj wygrać inny

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colt83

Ze stockowym KPE wgrywany jest stockowy kernel... (ale sprobowac mozna)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brociu

@colt83: telefon właśnie od wczoraj cały czas bez kart SIM i microSD, teraz czyste KPE, jakieś tam apki poinstalowałem i zobaczymy co. Miałem jeszcze pomysł że to bateria, ale na 99% nie(jutro sprawdzę inną, jakby się coś działo).

@up: kernel był zmieniany ze 3 razy, więc to nie jego wina(chyba) :)

Dzięki wszystkim za pomoc, za dwa dni napiszę co z telefonem.

Pozdrawiam, Brociu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brociu

Telefon już naprawiony, wgranie roota do LE4 spowodowało kolejne restarty, więc KPQ-->Jakiś stary kernel z rootem i CWM-->CM10 a4 i na razie działa bez problemowo :D

Strzeżcie się więc roota do LE4.

Pozdrawiam, Brociu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi