Skocz do zawartości
czajan101

Samsung galaxy Ace - Niska prędkośc kopiowania plików

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z kopiowaniem plików na mojego SG Ace S5830

Nie ważne jaki plik wrzucam i czy używam Kies'a czy jako dysku zewnetrznego predkość wysyłania plików na tel to max 210 KB/s. Miał koś podobny problem? Jeśli tak - co z tym zrobić?

Chyba że to taka "funkcja" telefonu ktora ogranicza predkosc...

W drugą strone z telefonu na komputer nie ma tego problemu 50-70+ MB/s (wg windowsa) czyli pliczki wskakują niemal natychmiast.

tldr;

Telefon -> komputer - OK ~70MB/s

Koputer - telefon - Lipa ~210 KB/s

Zrzucenie na telefon 2 GB muzyki trwa wieczność a czytnika do karty SD niestety nie posiadam :/

Help ;|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Której klasy masz kartę?

70 MB/s to bzdura. Karty w czytnikach nawet nie zbliżają się do takich wartości, a w telefonie jeśli realnie wyciągniesz 20 MB/s, to jest bardzo dobry wynik. Przed chwilą sprawdziłem u siebie kopiowanie pliku 300 MB. Karta klasy 10. Do telefonu 5 MB/s, z telefonu 10 MB/s.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-60774-14255715225451_thumb.jpg

tak pokazuje... skopiowanie tego zajelo jakies 3 sek... predkosc spadla od 120 MB/s do 93 kiedy uchwycilem to screenshotem

Być moze to jakiś błąd windowsowy, w koncu nie jest idealny i pokazuje zawyżone wartości...

Karta tylko class 4... ale to nie usprawiedliwia predkosci zapisu wynoszącej 0,2 MB/s :/

patrząc po twoich predkosciach ewidentnie mam coś padnięte... class 10 nie jest 25 razy szybsza od class 4...patrząc na predkosci minimalne teoretycznie twoja powinna byc 2,5 szybsza... ( 4MB/s vs 10MB/s)

Edytowane przez czajan101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi