Skocz do zawartości
lukasamd

Szybkość działania wbudowanej przeglądarki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

miałem okazję sam nieco używać Nexusa S, ale było to jeszcze na ICS i akurat wtedy nie wiedziałem, jak szybka jest wbudowana w Androida przeglądarka.

Mam pytanie odnośnie jej na Nexusie S, bo zastanawiam się nad jego zakupem dla jednego z członków rodziny - sam mam bardzo pozytywne wrażenia związane z tym telefonem i uważam, że jak ktoś nie gra to jest to nawet strzał w dziesiątkę.

Czy ktoś mógłby powiedzieć, jak się spisuje wbudowana przeglądarka Androida podając wersję systemu (+ ewentualnie ROM o ile jakiegoś używa)? Nie będę zakładał tematu w dziale o aplikacjach, bo chodzi mi o działanie na tym konkretnym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Galaxy Nexus to nie jest, ale przeglądarka działa według mnie dobrze. Osobiście porzuciłem Flash Player, bo i tak mi się w telefonie nie przydawał do niczego, więc może dlatego działa ona dobrze? W każdym razie jeżeli nie stockowa przeglądarka, zawsze można wgrać Google Chrome, który także spisuje się nieźle sądząc po parametrach tego urządzenia.

Używam oryginalnego googlowskiego ROM-u JellyBean 4.1.1.

EDIT: Oczywiście używam 4.1.2, a nie 4.1.1. Za wprowadzenie w błąd przepraszam.

Edytowane przez Gardner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3

Mi w Nexusie S na Jelly Bean stockowa przeglądarka działała wzorowo. Fakt, że na GNexie płynniej reaguje na powiększanie itd, ale nie odczuwałem dużej różnicy.

P.S. Również zrezygnowałem z Flash Playera na Jelly Bean. Nie jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi