Właśnie - chce kupić i5700, jednym z istotnych powodów jest używanie go do notowania określonych lokalizacji geograficznych i geotagowanie zdjęć teoretycznie jest do tego świetnym rozwiązaniem.
Ściągnąłem sobie z Sieci trochę przykładowych zdjęć z tego telefonu i mam pewne wątpliwości. Na żadnym ze zdjęć gdzie tagi są wpisane nie wyglądają one np. tak: 50° 3′ 41″ N, 19° 56′ 18″ E lub podobnie, co pozwoliłoby mi określić lokalizację, a jest tam dziwny ciąg znaków - np.: NAN -92233720368547 itd. - nie wiem jak zinterpretować te dane, nie potrafią również określić lokalizacji programy takie jak Google Earth czy Picasa. O co chodzi z tymi danymi? - moduł PGS jeszcze nie złapał fixa jak były robione te zdjęcia? I związane pytanie - w syt. kiedy nie ma jeszcze fixa, jest możliwość, żeby te dane zawierały przybliżoną lokalizację na podstawie danych z nadajników GSM?
W sumie nie widziałem żadnej foty z i5700 z poprawnymi geotagami, jeżeli ktoś ma takową i może podlinkować w tym wątku będę bardzo zobowiązany...
Dzięki!