Skocz do zawartości
Piowro

Ustawienia pogody, zegara i dodanie miasta

Rekomendowane odpowiedzi

Piowro

witam. Chciałbym dodac w pogodzie swoje miasto. Wykasowałem wszystkie oprócz W-wy. Na stałe jest tylko jeszcze to gdzie aktualnie przebywam. Chciałbym, aby moje miasto lub kazde inne było tak samo dostępne jak np. Warszawa.

Gdy klikam + z prawej strony, wpisuje w wyszukiwarkę swoje miast, wyswietla mi, że brak lokalizacji.

Może ktoś podpowie jak to zrobic (krok po kroku).

Podobnie sytuacja z zegarem. W zegarze światowym chce dodać swoje miasto i znowu brak lokalizacji. Proszę o podpowiedź.

Edytowane przez Piowro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak bedizesz w swoim miescie wyszukaj je uzyj lokalizacji dodaj do listy...

chyba ze.. a gdzie mieszkasz sprawdze czy moj tel znajdzie twoje miasto.. .. pojecie miasto nieraz bywa uzywane na wyrost.. ;) wiec gdz9ie czlowiecze mieszkasz????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    vdsfvdvceverwver[/warnt]
    2.2. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi! Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "CO ROBIĆ" są nieprawidłowe i będą zamykane. W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem.
    Tematy o nazwach typu: „Problem z sms”, „Problem z wifi”, „Problem z G1”, „Coś nie działa”, „Coś zepsułem” itd. również są nieprawidłowe.
    W przypadku takich tematów autor otrzyma od moderatora polecenie poprawy tytułu. Można to zrobić poprzez Zaawansowaną Edycję pierwszego postu w temacie. W wyniku braku reakcji autora na polecenie moderatora, temat będzie bezwarunkowo zamykany i przenoszony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi