Skocz do zawartości
aBuSaJe

Blokowanie ikon na pulpicie, oraz odblokowanie telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie czy istnieje jakiś sposób na zmianę suwaka podczas odblokowywania telefonu. Chodzi mi o to ze lewy suwak odblokowuje telefon a prawy uruchamia aparat. Chciałbym zmienić uruchamianie aparatu na np. wyciszanie telefonu. Drugi problem to czy da się jakoś zablokować ikonki na pulpicie, tzn. teraz gdy dłużej przytrzymam to uruchamia się przesuwanie tej ikonki po pulpicie. Wiem o tym ze mogę używać ADW Launchera i tam zablokować pulpit a czy jest jakaś inna aplikacja ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GoOx

Są też inne launchery z tą opcją. Ex, holo, pro itd. Jak nie pasuje ci odblokowywanie telefonu to pobierz aplikację która ją zmieni np wpisz w google play locker i wyjdzie ci kilka lockerów tam masz dowolność zmiany itd..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to ze ADW Launcher nie podobał mi się tylko dla tego ze nie mogę w nim ostawić widzetu Narzędzia ( taki panel w którym włączam wifi, bluethoot, ściszam telefon, gps lub każdy klocek dodaje oddzielnie ), w adw nie mam tego. Druga rzecz to ze w adw nie mam standardowego widzetu od zegara który po kliknięciu odraz przenosi na do ustawieni alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GoOx

Bo te widgety są tylko kompatybilne z standardowym launcherem od sony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak własnie pomyślałem. Szukalem tych lockerow i większości z nich wymaga Go Lancher EX, czyli pewnie do standardowego od sony również nie znajdę lockera, albo takiego który nie wymaga launchera ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze widget od sony możesz zastąpić innym widgetem do zmiany ustawień systemu z pulpitu, np WidgetSoid czy SwitchPro Widget.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GoOx

Zobacz holo locker

Wysłane z mojego Sony Xperia Tipo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurde to jest to co mi było potrzebne dzięki stary :-) Z tym panelem do szybkiego włączania wifi itd. poradziłem sobie instalując wcześniej wymieniony WidgetSoid. Teraz cały czas szukam prostego cyfrowego zegara który po kliknięciu od razu przeniesie mnie do ustawieni budzika, większość które sprawdzałem po kliknięciu włączała zegar na cały ekran i dopiero tam można było przejść do ustawieni budzika. Aha i jak ustawie budzik na np. 8 to żeby tego zegara była mała ikonka budzika i godzina na którą go ustawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi