Skocz do zawartości
piotrlis98

Promocje na Aliexpress

Rekomendowane odpowiedzi

Antiax

Witam wszystkich, otóż dziś pojawiła się promocja na aliexpress. Gdy wejdziemy na główną stronę od razu rzuca się nam w oczy także nie ma problemu z z jej zauważeniem. Jest tam kilka ciekawych ofert, niech każdy zobaczy coś dla siebie :) A teraz mam takie pytanko dla was, bo trochę tej promocji nie rozumiem, jednej oferty. Gdy wejdziemy w podany przeze mnie link na dole, następnie w zakładkę "Top Names, Low Prices" wciśniemy Jiayu to naszym oczom ukaże się oferty. Tam jest napisane, że Jiayu G4 jest w ofercie za 220$, a tak naprawdę gdy nacisniemy to pojawią się oferta zdecydowanie wyższa. Od czego to zależy i czy to błąd ?

Link do promocji: The Alitronics Sale Warming Up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

No bo ta promocja jest tylko 28 maja :facepalm: dlatego widzisz droższą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orientuje się ktoś, jak jest z tą nową promocją, gdzie za 1$ można kupić kupony 10 i 20 dolarowe? Z tego co doczytałem, z kuponów można skorzystać tylko 28 maja, jednak nie są one wysyłane od razu do kupującego, tylko do 36h. Więc w najgorszym scenariuszu, jeżeli kupię dziś o 21:00 kupon, to dojdzie on 29 maja i z promocji nie skorzystam, dobrze rozumuję?

Wholesale Product Snapshot Product name is AliExpress US $20.00 Coupon can be used on a single order over US $150.00

W ogole, to jest tam napisane, że promocja kończy się 27 maja o 23:59 PST (Moscow Time). Przecież czas moskiewski i czas PST to są inne czasy, o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qzder

Udało Ci się kupić w ogóle ten kupon za jednego dolca? On znikały w sekunde jak się pojawiały, a w tym linku można kupić kupon na 20$ za 20$ - trochę nie czaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Promocja jest do 28 maja, więc jak nie dostaniesz dzisiaj kuponu, to się przedawni. W twoich kuponach będzie mieć status expired.

Na aliexpress jest inny czas. Jest 8h różnicy. Gdy u nas jest 8 rano, u nich jest dopiero północ. Tak więc przerabiając na nasz czas, to ten twój kupon jest ważny do 28 maja, do godziny 7.59, o ile go dostaniesz do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Udało Ci się kupić w ogóle ten kupon za jednego dolca? On znikały w sekunde jak się pojawiały, a w tym linku można kupić kupon na 20$ za 20$ - trochę nie czaje.

Udało mi się. Nawet na luzie, nie miałem przy sobie karty płatniczej i musiałem się jeszcze zalogować na stronie banku sprawdzić do kiedy jest ważna i dopiero wprowadzić i zdążyłem.

Troche niepotrzebnie spinałem du*e, kupon doszedł w godzinę od kupna ;)

A z tym linkiem chodzi o to, że co 12 godzin kupon jest na promocji -19$ ;)

Jeszcze jedno pytanie mam. Czy jeżeli złożę zamówienie, użyję kuponu, to żeby go wykorzystać zamówienie muszę opłacić w tym samym dniu, kiedy kupon jest ważny, czy wystarczy tylko że złożę zamówienie i wykorzystam kupon w okresie jego ważności? (czy cena dalej będzie obniżona w takim wypadku)

Edytowane przez Nicjusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli dzisiaj dokładnie o 21 będzie można kupić kupon taniej wchodząc na adres: AliExpress US $20.00 Coupon can be used on a single order over US $150.00-in New Arrivals from Special Category on Aliexpress.com ?

Zobaczymy, czy dzisiaj mi się uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy jeżeli złożę zamówienie, użyję kuponu, to żeby go wykorzystać zamówienie muszę opłacić w tym samym dniu, kiedy kupon jest ważny, czy wystarczy tylko że złożę zamówienie i wykorzystam kupon w okresie jego ważności?

Możesz złożyć zamówienie i zapłacić później, ale masz czas tylko do jutra do 7.59 ;) Po tym czasie kupon się przedawni i już go nie użyjesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na aliexpress jest inny czas. Jest 8h różnicy. Gdy u nas jest 8 rano, u nich jest dopiero północ. Tak więc przerabiając na nasz czas, to ten twój kupon jest ważny do 28 maja, do godziny 7.59, o ile go dostaniesz do tego czasu.

Coś mi się nie zgadza. Czy to: Standardowy Czas Pacyfiku (PST) jest ten czas, który jest na Aliexpress?

Najbardziej by pasowało, że to : Pacific Daylight Time (PDT) jest czasem Aliexpres, bo ta promocja Alitronicks sale zaczynała by się o północy 28 maja wg tego zegara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Hmm, teraz też mi się coś nie zgadza. Jak był shopping festival (26 marca), to się zaczynał o 8.00 naszego czasu, więc u nich była północ (i tym się kierowałem wcześniej). Teraz widzę, że obecna promocja, alitronics u nas zaczyna się o 9.00, więc u nich będzie północ. Wychodzi na to, że jak u nas jest czas zimowy, to jest 8h różnicy, a jak jest czas letni, to jest 9h różnicy.

Czyli obecny czas aliexpress, to PDT, gdy u nas jest czas letni. Ta różnica obowiązuje do 27 października. Po tej dacie będzie znowu będzie 8h różnicy.

Edytowane przez drozdaxxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi