Skocz do zawartości
piotrlis98

Promocje na Aliexpress

Rekomendowane odpowiedzi

jak się używa te kupony? jak klikam na use now to mnie przenosi na stronę główną.

komuś udało się coś kupić z tym?

edit: już znalazłem, kupon jest do użycia zaraz po kliknięciu "buy now"

Edytowane przez robert83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do robert83 (oraz innych zainteresowanych)

sory ze nie odpisałem od reki ale bylem w trasie

znalazle kod na 5$ za zakup 25$ lub wiecej

" 15noorder20120614 " podajesz oczywiście bez "

kod wpisujesz przy zamówieniu ( podawałem już wcześniej co i jak )

niestety tego kodu jeszcze nie mialem okazji sprawdzić ale użytkownicy innego forum (nie bede robił reklamy) zachwalają ze jest OK

jak sprawdzicie to dajcie znac (wcześniej wstawiałem inne kody - te działają - sam sprawdzałem)

---------- Post dołączono o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

jak się używa te kupony? jak klikam na use now to mnie przenosi na stronę główną.

komuś udało się coś kupić z tym?

edit: już znalazłem, kupon jest do użycia zaraz po kliknięciu "buy now"

pisze tego posta aby ułatwic życie innym

wszystko widoczne na foto

mk.jpg

nad kwotą do zapłaty

nad napisem Place Order masz na niebiesko Use coupon

klikasz tą opcje - nastepnie wybierasz kupon

aliexpress lub od sprzedawcy lub wprowadzasz num. kuponu (takie jakie zamieściłem w sieci)

następnie dokonujesz zakupów - juz pomniejszone o wartość kuponu

ps.

przy zamówieniu podajesz kupon

płatności dokonujesz jak ci pasuje nie musi być od reki

(wedle licznika czasu jaki wyznacza sprzedawca na zaplate za towar)

dokonując platnosci system aliexpress pamieta wartosc kuponu

i jeszcze jedno - jesli kupon ci nie zadziała to świat sie nie zawali umowa kupna jest wierząca gdy to ty dokonasz płatnosci

jesli nie dokonasz płatności a czas sie skończy transakcja jest przerwana automatycznie i ma status zamknietej

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało sie wam cos kupic na gaga deals?

musze przyznac ze ostatnie polowanie na swieta było duzo przyjemniejsze, tym razem tylko cos takiego:

8'' Android 4.1 Jelly Bean G+G IPS Quad core GPU Mali400 Rockchip RK3066 16GB teclast P85HD Dual Core Tablet PC-in Tablet PCs from Computer & Networking on Aliexpress.com

za 73$, mały, bateria słaba ale za lekko ponad 200zl zal bylo nie wziasc :).

poza tym znalazlem fajny preorder na jiayu g4 : Pre Sale JIAYU G4 MTK6589 Quad Core 4.7" 1.2G 3G Android 4.1 2GB RAM 13MP 3000mAh Camera 1280*720 Pixels cell phone-in Mobile Phones from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

wczoraj z karta 16gb mozna go bylo wyjesc za 188$ z kuponem.. ale wiadomo preorder, czyli czekanie bez konca.

Sam sobie zamowilem, majac kupony na łacznie 46$, Star'a N9589 za 620pln oraz ISA A19Q za jakies 560zl. Oba na mtk6589 i niby in stock, wrzuce troche komentarza o nich w topicu o mtk6589 jak tylko do mnie doleca ( głownie ekran aparat, bo reszta to juz zgola to samo w kazdym )

Okres promocyjny przedłuzyli jeszcze na pare dni, co jakis czas sie pojawiaja nowe rodzynki, takze warto obserwowac i zamawiac ;). Dostaliscie takze dodatkowy kupon? ja naklikalem na jednym koncie na 20$, co zaowocowalo tym ze dostalem 2 kupony, jeden na 20 i drugi na 10$. Drugie konto, balony na 11$ i dodatkowy kupon na 5$, bardzo milo z ich strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja probowalem na GaGa tego Note2. Mam internet z pingiem 0ms. Wszystko wcześniej skonfigorowalem. I du*a. Tylko sie wkurzylem i spoznilem do pracy hehe.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na GagaDeals trafiłem tylko w kolorowe okularki za 2.99$, które u nas na Allegro można kupić za 5zł :D

Wyryte z ZTE v970

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

otwieram Gaga - kończy się odliczanie na jakiś tablet 7" -> strzał, udało się...po ochłonięciu widzę, że cena identyczna jak bez promocji u innych sprzedawców haha :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętaj, że jeśli nie chcesz nie musisz zapłacić. Zamówienie zostanie wtedy anulowane.

Wyryte z ZTE v970

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem wiem

i chyba nie zapłacę bo żadna okazja ;)

a była taka radość, że się udało coś upolować hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi, też tak mieliście? Wczoraj złożyłem zamówienie wykorzystując kupon z tej promocji z balonikami, ale jeszcze go nie opłaciłem - dzisiaj pokazał mi się komunikat "Your order price have been adjusted" i sprzedawca usunął ten rabat który miałem za baloniki, cena jest standardowa.

@edit

Chociaż teraz jak kliknąłem na "pay now", to pokazuje mi się cena standardowa minus 10$ (a kupon miałem 8$).

wtf, i czy jak zapłacę to co mi się pokazuje to wszystko będzie okay?

Edytowane przez Nicjusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Promocja z balonikami była ważna 26 marca. Dzisiaj mamy 27 więc rabat usunęli.

P.S.

Ktoś ma ważne kupony? Ten z podany wyżej nie działa. Na Google też nie mogę znaleźć ważnych kuponów. Wszystkie wygasły :(

Edytowane przez PanRatio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi