Skocz do zawartości
pawel1201

Recovery dla R75/7500

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wejść do recovery gdy już je wgrałem i wiem że jest...bo przy pierwszym odpaleniu się uruchomiło samo i działa idealnie. HELP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

komenda w terminalu wpisz

su

reboot recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. Dzięki, ale jednak terminal nie jest potrzebny. W systemie jest apka rebootmenu i działa idealnie:)

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z wgranie recovera, a dokładnie aby moje urządzenie r75 zostało prawidłowo wykryte przez Windowsa 7 64bit. Obecnie po wprowadzeniu w tryb serwisowy wykrywa mi jako nieznane urządzenie. Próbowałem stery z recovery "android_winusb.inf " również „rockusb.inf”. Niestety nic nie pomaga nadal nie mogę wykryc tego urzadzenia aby wrzucic soft i roota. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj windowsa 32 bit albo postaw xp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałeś je doinstalować ręcznie, bo miałem to samo na wn7 x64 i dopiero zaskoczyło jak ręcznie je zainstalowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A próbowałeś je doinstalować ręcznie, bo miałem to samo na wn7 x64 i dopiero zaskoczyło jak ręcznie je zainstalowałem.

Tak ręcznie, przez wrzucanie do windows\inf\ itp.

Udało mi sie na XP wkońcu, ale teraz mam kolejny problem.

Po wykonaniu czynności za pomocą rk29update. Nadal nic się nie zadziało tzn udało się wgrać recovery jednak po wgraniu roota nadal prosił o hasło.

Postanowiłem zrobić EraseIDE, następnie ponownie próbowałem grać recovery, ale obecnie urządzenie się nie włącza tzn coś się dzieje, bo jak podłączam kabel usb to jest reakcja w windowsie natomiast samo urządzenie już nic nie wyświetla.

Jak podłączam urządzenie do komputera i użyje RKBatchTool to odrazu pojawia się zielony kolor przy pierwszej cyfrze z opisem urządzenia "3-1".

Pytanie czy da się coś z tym zrobić czy urządzenie nadaje się do kosza ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zielony kolor to bootloader i masz czysta pqmiec flash to w programie wskaz plik sdupdate.img i wgraj bedziesz mial czysty system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się w końcu wgrać to recovery używając windows XP. Umiem też się do niego dostać za pomocą komendy reboot.

Ale nie mam pojęcia jak się w nim poruszać :) W gocleverze jest tylko jeden klawisz on/off, nie działa dotyk ani inne sposoby na nawigowanie w tym recovery.

Edit : chyba był jakiś błąd, wgrałem soft JB 4.2.2 z touch recovery i już jest wszystko ok ;)

Edytowane przez Pietruszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postanowiłem zrobić EraseIDE, następnie ponownie próbowałem grać recovery, ale obecnie urządzenie się nie włącza tzn coś się dzieje, bo jak podłączam kabel usb to jest reakcja w windowsie natomiast samo urządzenie już nic nie wyświetla.

Jak podłączam urządzenie do komputera i użyje RKBatchTool to odrazu pojawia się zielony kolor przy pierwszej cyfrze z opisem urządzenia "3-1".

Ja zrobiłem to samo, mam tą samą sytuację.

Zielony kolor, layer 4-1, próba wgrania pliku sdpudate.img kończy się Failem przy kroku Download Firmware. Da się coś jeszcze zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi