Skocz do zawartości
Tig

Telefon nie chce się zaktualizować przez OTA

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do tej pory nikomu się nie zaktualizował to samoczynnie to już nie nastanie. Taki błąd w oprogramowaniu jak mi to Samsung napisał. Wysyłasz na serwis lub aktualizujesz Odinem. W serwisie zapewne właśnie tak zrobią wiec polecam spróbować samemu, nic trudnego ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pkim

Martin - Jak dla kogo :) ja jestem abnegatem więc dla mnie to trudne - a polecenia w stylu "ściągasz coś tam dla jakiejś wersji i wgrywasz zmieniając coś tam" są dla mnie niezrozumiałe :) Dlatego trochę tęsknię do mojego Nexusa - gdyby nie ten mały ekran... ;) Poza tym obawiam się o gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jjs

Bardzo mnie to zdziwiło, ale dzisiaj aktualizacja przez OTA przebiegła bez problemu. Obecnie wersja systemu to 4.1.2 a numer wersji JZO54K.N7100XXDLL7. Jak na razie wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam ,właśnie telefon sam sobie pobrał aktualizację i zainstalował, soft 4.1.2 obecnie. Sam mocno byłem zdziwiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pkim

A ja po próbie aktualizacji dostaję komunikat: "Dostęp do aktualizacji jest przydzielany użytkownikom wg kolejności zgłoszeń. Spróbuj później." I tak od wczoraj...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    owca

Od dwóch tygodni zbierałem się żeby zaktualizować telefon przy użyciu tego Odina i cały czas nie udawało mi się znaleźć czas aby to w końcu zrobić. Aż tu w końcu Note sam mi się zaktualizował do najnowszej wersji oprogramowania :P w sumie to dobrze, nie muszę się z tym sam bawić... Ale w dalszym ciągu zastanawia mnie dlaczego update pojawił się u mnie dopiero tak późno! Samsung zaczął już w międzyczasie aktualizować starsze modele (S2, Note 1), a ja wciąż jechałem na starym sofcie. W sumie to jakiejś różnicy wielkiej nie ma, ale zawsze miło otrzymać nową wersję oprogramowania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MI też nie chciał sam się aktualizować. W sumie się nie dziwię. Miał brand play. Wgrałem odinem xeo z lutego na Polskę i dalej to samo. Zrobiłem rota, recovery i dziś zainstalowałem csc select i zrobiłem na chyba z UTM czy UTG (już nnie pamiętam) na XEO. Oczywiście wyczyściło fona, zrestartowało. Po uruchomieniu podłączyłem pod KIES i .... pojawił się komunikat o aktualizacji do oprogramowania z marca :) Oczywiście kody *#272*imei# i inne nie działają. Wyskakuje błąd mmi. Aktualnie fon ładuje się do pełna i przeprowadzę aktualizację i wtedy napiszę czy kody działają. Choć przypuszczam, że nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mimo wyłącznia automatycznych aktualizacji co chwila wyskakuje mi okno o nowym sofcie. Nie ważne co kliknę zaczyna bez końca mielić mlynek... Czasem wyskakuje notyfikacja " ✓ pomyślnie zaktualizowano oprogramiwanie układowe", nawet po wczesniejszym odrzuceniu instalacji. Mam soft 4.1.2, a te problemy zaczęły się przy pierwszym włączeniu komórki po zrobieniu roota i resecie licznika. Telefon niebrandowany, kupiony w MM.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cinekpl

Witam.

Mam nota 2 z androidem 4.2.1 z PLAY

Odpalam i Wi-fi klikam w menu " aktualizacja oprogramowania'' i komunikat że mam najnowszą wersję.

Jak się aktualizuje to ustrojstwo, da się to jakoś inaczej wymusić? W sony działa to normalnie z poziomu menu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    say73

Przepraszam...ale żartujesz sobie tak? Bo jeśli nie...poczytał łaskawie wątki o aktualizacji, choćby na 1 stronie w tym dziale.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi