Skocz do zawartości
andele12

Froyo 2.2 Nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

miziel

Nie wiem gdzie czytałeś że cm7 na DEFY blokuje powrót do froyo ale zmień źródła.

Jak się nie myśli to trzeba płacić za swoje błędy. Wystarczyło wgrać Froyo przez RSD i zrobić full wipe i wszystko by działało.

Jak nie rozumiesz moich pytań to najpierw polecam lekturę FAQ. Rozumiem wszystkie sposoby z linku kolegi próbowałeś. WSZYSTKIE?

Skoro już wgrałeś ten nieszczęsny ROM do downgradeu z 2.3.6 to na tej stronie na której go znalazłeś może spróbuj śledzić kolejne kroki i moze wg tego ci się uda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A myślałem że to forum to jest chodziarz z 3 osoby co w 100% znają się na androidach. A tu kicha nagle 4 osoby znają się na androidach z 40%. Pomocy!!!

Znajomość androida nie ma tu nic do rzeczy. Problem jest albo techniczny z telefonem, komputerem lub połączeniem między nimi (w co wątpię) albo coś źle robisz. A przez swoje chaotyczne teksty utrudniasz zrozumienie nam problemu i uzyskanie pomocy. Powinieneś docenić, że w ogóle ktoś przeznacza swój prywatny czas na to żeby Ci pomóc a nie oceniać jego wiedzę w procentach.

Co do problemu - raz piszesz, że możesz wejść do bootloader'a, później że NIE możesz więc jak jest w końcu?

Spróbuj jeszcze raz dokładnie napisać co robiłeś po kolei. Być może pominąłeś jakąś ważną rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest tak że jak wgram froyo to nie mogę.

Ale jak wgram downgrade to mogę

---------- Post dołączono o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Poradzicie coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miziel

@skodavka i nie pogadasz ;)

@up

A skoro ktoś już próbuje Ci pomóc co jest ciężkie to odpowiediząłbyś przynajmniej na moje pytania czy robiłeś to co pisałem. A nie amsz mnie w du**e i potem nie wiadomo co zrobiłeś a co nie i jak ci pomóc. Ogarnij się chłopie bo Ci nikt nie pomoze tu.

Skoro już wgrałeś ten nieszczęsny ROM do downgradeu z 2.3.6 to na tej stronie na której go znalazłeś może spróbuj śledzić kolejne kroki i moze wg tego ci się uda?

---------- Post dołączono o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Jak nie rozumiesz moich pytań to najpierw polecam lekturę FAQ. Rozumiem wszystkie sposoby z linku kolegi próbowałeś. WSZYSTKIE?

---------- Post dołączono o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Spróbuj jeszcze raz dokładnie napisać co robiłeś po kolei. Być może pominąłeś jakąś ważną rzecz.

---------- Post dołączono o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Jak ustosunkujesz się do tych cytatów wyzej to może ktoś będzie ci w stanie pomóc. Nikt tu nie jest jasnowidzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LukaszK

1. Założyłeś kolejny raz ten sam temat, gdzie w pierwszym dostałeś dwie ramki do przeczytania. Jak łatwo wywnioskować, nie przeczytałeś żadnego z podlinkowanego tam tematów...

Twój pierwszy tytuł brzmiał: "Nie włącza się", a obecny "Froyo 2.2 Nie działa". Trzeciej szansy już nie dostaniesz.

2. Zakładając nowy temat na Forum, masz obowiązek wyszukać czy nie było już podobnego, i dopisać się do takiego gdy już istnieje na Forum. Jak łatwo wywnioskować, nie szukałeś gdyż, taki temat już istnieje. Nie będziemy pisać tego samego w dwóch wątkach. Wyciągnij wnioski z Twojego tematu, ewentualnie gdy one nie pomogą, dopisz się do odpowiedniego tematu.

3. Zapoznaj się z zasadami i podstawowymi pojęciami w FAQ dla nowych użytkowników, oraz z FAQ dla użytkowników Defy.

4. Sugerowanie braku niewiedzy użytkowników Forum Defy, zakrawa na lekka kpinę gdyż to Oni stworzyli wszystkie niezbędne poradniki dla Ciebie... abyś w razie potrzeby, mógł szybko i za darmo sam naprawić problem.

5. Wątek zostanie zamknięty, a w razie recydywy - zostaniesz potraktowany zgodnie z przysługującymi mi prawami Moderatora Działowego.

Jeśli jest coś niezrozumiałe dla Ciebie w tym co napisałem, proszę również o PW.

Z wyrazami szacunku od Wszystkich wypowiadających się w temacie.

Edytowane przez LukaszK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.